فراخوان برای قطع رابطه با رژیم صهیونیستی : در حالی که شماری از کشورهای اسلامی ...


در حالی که شماری از کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران با رژیم صهیونیستی هیچ‌گونه رابطه‌ای ندارند، رییس اتحادیه سازمان‌های غیردولتی (NGO های) جهان اسلام، خواستار قطع رابطه دیپلماتیک کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی شد. پایگاه خبری العالم: در حالی که شماری از کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران با رژیم صهیونیستی هیچ‌گونه رابطه‌ای ندارند، رییس اتحادیه سازمان‌های غیردولتی (NGO های) جهان اسلام، خواستار قطع رابطه دیپلماتیک کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی شد.

"علی کورت" با صدور بیانیه ای ضمن محکوم ساختن حمله نیروهای رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی، از جهان اسلام و مسلمانان اتخاذ موضعی واحد در این زمینه را خواستار شد.

 خبرگزاری آناتولی ترکیه، اعلام کرد که وی از سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب درخواست کرده که ارتباط خود را رژیم صهیونیستی کاملاً قطع کنند.

کورت در این زمینه به برگزاری نشست کشورهای اسلامی در شهر دار البیضاء مغرب و تاسیس سازمان کنفرانس اسلامی پس از آتش زدن مسجد الاقصی در سال 1969 میلادی اشاره کرده است.  

وی می افزاید: کشورهای اسلامی و ملت های مسلمان باید ضمن کنار گذاشتن اختلافات، اقدامی قاطع در این زمینه انجام داده و تمام تلاش خود را در بالاترین سطوح برای تحقق وحدت اسلامی مبذول دارند.


ویدیو : فراخوان برای قطع رابطه با رژیم صهیونیستی