8 بازیکن استقلال در فهرست خروجی : تیم فوتبال استقلال با توجه به محدودیت های ...


تیم فوتبال استقلال با توجه به محدودیت های فهرست 18 نفره سیمای تازه ای را در فصل جدید به خود خواهد دید. ورزش سه: تیم فوتبال استقلال با توجه به محدودیت های فهرست 18 نفره سیمای تازه ای را در فصل جدید به خود خواهد دید.

از جمع بازیکنان فعلی که به عنوان کادر استقلال به حساب می آیند 23 بازیکن سن بالای 23 سال دارند که منصوریان لاجرم باید 5 نفر از آنها را کنار بگذارد. آرش برهانی، حنیف عمران زاده و وحید طالب لو 3 بازیکنی هستند که به طور قطع از استقلال جدا خواهند شد. از این بین حنیف عمران زاده و آرش برهانی به انتهای قرارداد با استقلال رسیده اند ولی وحید طالب لو یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد.  به جز این سه نفر عادل شیحی و پروپجیچ دو بازیکن خارجی ناموفق استقلال هم باید کار خود را با تیم سال گذشته تمام شده ببینند. در عین حال میلاد فخرالدینی، محمدرضا خرسندنیا و مهدی مومنی 3 بازیکن دیگری هستند که جا را برای چهره های جدید باز می کنند.

با جدایی این 8 بازیکن استقلال برای جذب 3 بازیکن بزرگسال دیگر جا دارد که وحید امیری و احتمالا 2 یا 3 بازیکن از جمع مجتبی جباری، پژمان منتظری، قاسم حدادی فر و کاوه رضایی به تیم منصوریان اضافه خواهند شد تا استقلال این فصل را پرستاره و پرامید آغاز کند.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال خود نقل و انتقالات را زیرنظر گرفته تا تیمی جذاب را برای استقلال ببندد.


ویدیو : 8 بازیکن استقلال در فهرست خروجی