احمدی‌نژاد:مردم در عرض ۴-۳ ماه دیگر این بساط را جمع می‌کنند : احمدی‌نژاد: امیدوارم ...169 نظر احمدی نژاد مردم از من میخواهند کاندید شوم , احمدی نژاد , محمود احمدی نژاد

احمدی‌نژاد: امیدوارم بتوانم به مردم بگویم چه گذشت

مردم در عرض ۴-۳ ماه دیگر این بساط را جمع می‌کنند

رییس‌جمهور با اشاره به آنچه تلاش برخی در برهم زدن آرامش بازار می‌نامید، اظهار امیدواری کرد شرایطی فراهم شود قبل از پایان دولت به مردم بگوید چه گذشت و چه کارهایی انجام شد.

محمود احمدی‌نژاد در جمع مردم تبریز در جریان چهارمین سفر استانی به این استان در بخشی از سخنان خود با اشاره به برخی نوسانات بازار، گفت: امروز عده‌ای در داخل و در عرصه بین‌المللی دست به دست هم دادند تا آرامش بازار و خاطر مردم را به هم بریزند و بعضا می‌بینیم که مثلا در مورد یک کالا یا به بهانه‌های دیگر یک بازی‌هایی را در می‌آورند.

وی خطاب به آنها ادامه داد: خیلی این کارها را ادامه ندهید، درست است که ما درگیر جنگ اقتصادی با بعضی‌ها و مستکبران هستیم، ولی همه یقین بدانند که به لطف خداوند این مردم در عرض سه، چهار ماه دیگر این بساط را جمع می‌کنند و سوء‌استفاده‌چی‌ها را یقه می‌کنند و این سوءاستفاده‌ها را از حلق آنها بیرون می‌کشند.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که امیدوارم شرایطی فراهم شود که قبل از پایان دولت به مردم بگویم چه گذشت و چه کارهایی انجام شد، گفت: ما همه باید تلاش کنیم که دشمنان به اهداف خود نرسند و یک ایرانی نیز به خاطر مشکلات نشکند. ما باید بایستیم و ان‌شاءالله دشمنان از این طراحی‌های خود به نتیجه‌ای نخواهند رسید.

وی تصریح کرد: دشمن برای نفت ما محدودیت‌هایی ایجاد کرده است، کمتر نفت ما را می‌خرند و پول سخت می‌دهند و جابجا کردن پول سخت شده است، ولی مگر راه برای ملت ایران بسته شده است؟

وی خطاب به مردم ادامه داد: اولا به هر شکل ممکن خادمان شما راه را باز می‌کنند و جهت برطرف کردن نیازهای پایه و اساسی نفت صادر می‌شود و پول آن به دست می‌آید و کالا به مقداری که لازم باشد، می‌آید، ولی باید دانست که روند ساختن کشور منحصر به فروختن نفت نیست. رییس‌جمهور با یادآوری این‌که ایران کشور ثروتمندی است و ما علاوه بر نفت دارای منابع دیگری نیز هستیم، افزود: از سال گذشته وقتی فشار دشمنان زیاد شد، در دولت ستادی به نام ستاد معادن ایجاد شد.

وی خطاب به دشمنان ادامه داد: گفته‌اید نفت نمی‌خرید، بسیار خب نخرید، ما همین نفت را در داخل با کمک متخصصان و جوانان خود به کالاهای گران‌تری تبدیل می‌کنیم و به خود شما می‌فروشیم و شما ضرر می‌کنید.

رییس‌جمهور در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر اهمیت بهره‌برداری مناسب و فعال کردن معادن در کشور،گفت: باید معادن را در کشور به سرعت فعال کنیم، به نحوی که به جای نفت پشتیبان اقتصاد کشور شود. من یقین دارم که با پنج، شش ماه کار در این زمینه می‌توانیم به دشمنان بگوییم که اشتباه کردید و دماغ‌تان سوخت. شما جلوی نفت ما را گرفتید و ما دیگر ثروت‌های خدادادی دیگرمان یعنی معادن را فعال کردیم، به جای نفت و در واقع با این کار طراحی‌های شما را به هم زدیم.

وی گفت: آنها خیال کردند که ما متوقف می‌شویم، ولی من از زبان شما ملت به آنها می‌گویم اشتباه می‌کنید و ان‌شاءالله این استان جزء اولین استان‌هایی خواهد بود که بیکاری در آن ریشه‌کن می‌شود.

وی با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی ایران، یادآورشد: به فضل الهی طی ۳۴ سال گذشته ملت ایران دستاوردهای بزرگ و فراوانی را داشته است از جمله در عرصه علم، فناوری، عمران، آبادانی و دیگر عرصه‌ها. احمدی‌نژاد گفت: ان‌شاءالله به فضل الهی یک انتخابات پرشور، باشکوه و همگانی برگزار می‌شود، همه ملت در عرصه حضور پیدا می‌کنند، همه واجدین شرایط می‌آیند و ان‌شاءالله یک رییس‌جمهور با رای بالا و پشتوانه قوی ملت توسط ملت انتخاب می‌شود و تمام امید دشمنان به یاس تبدیل می‌شود و این مقدمه حماسه اقتصادی نیز خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت همراهی و همدلی در راستای تحقق حماسه اقتصادی، تصریح کرد: نباید اینطور باشد که عده‌ای یک طرف باشند، عده دیگر طرف دیگر و عده‌ای اخم کنند. ان‌شاءالله با همراهی و همدلی همه ملت و با انجام اقداماتی شرایط اقتصادی به نفع ملت ایران تغییر می‌کند و مشکلات تحمیلی برطرف می‌شود.

رییس‌جمهور با بیان این‌که امیدوارم توسط ملت ایران امسال حماسه اقتصادی و سیاسی رقم بخورد و دشمنان برای همیشه مایوس شوند و با تاکید بر اهمیت ساختن ایران، گفت: ما باید ایران را بسازیم، دست به دست هم در این ارتباط حرکت کنیم، همه اراده‌ها در راستای ساختن ایران معطوف شود، تا آرزوی تاریخی ملت ایران، شهیدان و مقام معظم رهبری در این ارتباط محقق شود.وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر این‌که به فضل الهی دوره مستکبران به پایان رسیده است و با این طراحی‌ها نجات پیدا نمی‌کنند، گفت: آینده از آن ملت ایران و دیگر ملت‌هاست. زمان آن رسیده که مستکبران بروند و فکر نکنند با این اقدامات دوام می‌آورند، بلکه آنها فقط پرونده خود را سیاه‌تر می‌کنند./بهارنیوز

 

 

 


ویدیو : احمدی‌نژاد:مردم در عرض ۴-۳ ماه دیگر این بساط را جمع می‌کنند