آرامش استقلال را به هم نزنید : مدیر عامل فصل گذشته نفت تهران ادعا می کند که ...


مدیر عامل فصل گذشته نفت تهران ادعا می کند که امروز هیچ جلسه ای بابت قبول مدیر عاملی در استقلال نداشته است. ورزش سه: مدیر عامل فصل گذشته نفت تهران ادعا می کند که امروز هیچ جلسه ای بابت قبول مدیر عاملی در استقلال نداشته است.

منصور قنبرزاده بعد از یک روز سکوت مطلق در مورد اتفاق های باشگاه استقلال به "ورزش سه" گفت: من امروز هیچ جلسه ای در مورد باشگاه استقلال نداشتم و شما می دانید که اهل دروغ گفتن نیستم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی بابت مدیرعاملی باشگاه استقلال به او شده است یا نه هم گفت: تا همین چند روز پیش هیچ خبری نبود و الان هم دوست ندارم در این باره صحبت کنم. کسی که استقلال را دوست داشته باشد در این شرایط حساس که این تیم مشغول جذب بازیکن است آرامش این تیم را به هم نمی زند. اجازه بدهید استقلال در آرامش کارش را انجام بدهد.

او در مورد اینکه گفته می شود ظرف یکی دو روز آینده به عنوان مدیر عامل باشگاه استقلال معرفی می شود هم گفت: من در مورد خودم حرف نمی زنم و این یک صحبت کلی است. اول باید هیئت مدیره جدید تشکیل بشود و بعد اعضا یک نفر را به عنوان مدیر عامل انتخاب کنند. این عین قانون است و بنابراین برای انتخاب مدیر عامل استقلال اول باید هیئت مدیره مشخص شود.


ویدیو : آرامش استقلال را به هم نزنید