چگونه یک پروژه اکسل را رمز گذاری کنیم : اگر شما از کامپیوتر استفاده می کنید ...در اکسل چگونه اعداد را جمع کنیم , چگونه نوار منوی بالا را در اکسل ثابت کنیم؟ , چگونه دو سلول در اکسل را باهم جمع کنیم؟

اگر شما از کامپیوتر استفاده می کنید احتمال این نیز وجود دارد که چند پرونده اکسل در PC  یا مک خود داشته باشید. همانطور که میدانید میلیون ها نفر در سراسر جهان از اکسل استفاده می کنند که بیش تر بدرد تجارت و نهاد های دولتی استفاده می شود. خوشبخاته با وجود اکسل ۲۰۱۴ امکان بالا بردن امنیت پرونده ها با رمز گذاری وجود دارد.

برای این کار ابتدا باید پرونده ای را که می خواهید رمز گذاری کنید باز کرده و گزینه Info را انتخاب کنید سپس روی Protect Workbook کلیک نمایید.

 

چگونه ستون اکسل را جمع کنیم , چگونه رمی که قفل گذاری شده است را فرمت کنیم , از کیت تخمک گذاری چگونه استفاده کنیم

 

از نوار باز شده روی گزینه Encrypt with Password کلیک کنید.

 

چگونه روی فولدر رمز گذاری کنیم , چگونه روی نقره سرمایه گذاری کنیم , چگونه در ملک و طلا سرمایه گذاری کنیم؟

 

بلافاصله اکسل پنجره ای برای وارد کردن رمز عبور باز می کند شما می توانید رمز عبور خود را به سادگی در تکست بار باز شده وارد کنید اما به یاد داشته باشید که اگر رمز عبور خود را گم کنید دیگر امکان دسترسی به پرونده شما نیست. اکسل هیچ گزینه ای برای بازیابی رمز عبور وارد شده توسط شما ندارد.

 

با یک میلیون چگونه سرمایه گذاری کنیم , چگونه خودارضایی کنیم , چگونه از یوتیوب دانلود کنیم

 

هنگامی که رمز عبور خود را انتخاب کردید مایکروسافت بی درنگ پرونده را رمز گذاری می کند و با هر بار باز کردن آن تقاضای رمز عبور خواهد کرد البته به یاد داشته باشید که این رمز عبور فقط برای پرونده انتخاب شده ایجاد می شود و برای دیگر این عمل را باید به صورت تکی انجام دهید.

منبع:gooyait.com


ویدیو : چگونه یک پروژه اکسل را رمز گذاری کنیم