«الهام حمیدی»،عروسی كه یك روز با مادر شوهرش خوب است و یك روز بد :   اخبار فرهنگی ...الهام حمیدی , بیوگرافی الهام حمیدی , اینستاگرام الهام حمیدی

 

اخبار فرهنگی - در مجموعه«همه چیز آنجاست»؛
«الهام حمیدی»،عروسی كه یك روز با مادر شوهرش خوب است و یك روز بد

الهام حمیدی در سریال تازه‌اش به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی نقش عروس خانواده را دارد، او می‌گوید در این کار مادر شدن را تجربه می‌کند و «همه چیز آنجاست» سریالی است که از موضوعات عاشقانه تا گروگانگیری را در برمی‌گیرد.

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون درباره ایفای نقش در سریال «همه چیز آنجاست» که برای شبکه سه ساخته شده ولی هنوز به پخش نرسیده است، توضیح داد: این اثر اجتماعی خانوادگی‌ است و به مشکلات روز خانواده‌ها می‌پردازد. سریال رئال و عادی است و اتفاقاتی در قصه آن وجود دارد که شاید برای همه خانواده‌ها پیش بیاید. چند خانواده در «همه چیز آنجاست» درگیر هستند و من نقش عروس یکی از آن‌ها را بازی می‌کنم و امین زندگانی ایفای نقش همسر مرا برعهده دارد.

وی افزود: شخصیت من در مشکلاتی که برای همسرش به عنوان پسر خانواده پیش می‌آید کنار او است و این مشکلات روی زندگی زوج تأثیر می‌گذارد. اینکه آنها چطور با مسائلشان دست و پنجه نرم کنند و با آنها کنار بیایند، اتفاقاتی است که شاید برای خود ما هم پیش بیاید و آنها را ساده بگیریم اما این مشکلات بعدها می‌تواند دست و پاگیر شود و زندگی‌مان را تحت شعاع قرار دهد.

این بازیگر درباره ماجراهای سریال گفت: اگر بخواهم چیزی از قصه بگویم کل کار لو می‌رود و تنها می‌توانم بگویم «همه چیز آنجاست» یک کار خانوادگی زیبا و جذاب است. امیدوارم که این سریال به خوبی ساخته شود و مخاطبان از دیدن آن لذت ببرند.

حمیدی درباره شخصیتی که ایفای آن را برعهده دارد، اظهار کرد: این بار نقش یک شخصیت تاریخی یا کاراکتری خاص را ندارم، عروسی هستم که یک روز با مادرشوهرش خوب است و یک روز بد. روایت یک زندگی خیلی خیلی رئال. نقش عجیب غریبی ندارم و زندگی در نقشم جریان دارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا این شخصیت در موقعیت‌های اجتماعی و شغلی‌ هم دیده می‌شود یا خیر، تصریح کرد: خیر او خانه‌دار است و در طول سریال صاحب بچه می‌شود و نوزادی را به دنیا می‌آورد. در این سریال باید دوران بارداری را بازی کنم و در این ایام مشکلاتی بر سر این شخصیت فرود می‌آید. از این بُعد اگر نگاه کنیم من تا به حال چنین نقشی بازی نکرده‌ام.

بازیگر مجموعه‌ «مختارنامه» درباره پرداختن به موضوع تولید ملی در «همه چیز آنجاست» گفت: به هر حال هر سریالی باید پیام خاص خودش را داشته باشد. همه ما داریم کار فرهنگی می‌کنیم و به مشکلات اجتماعی می‌پردازیم. تلاش می‌کنیم در قالب داستان این مشکلات را برای مردم باز کنیم و برای آنها راه‌ حل‌های مناسبی پیش پا بگذاریم. در داستان هم این سریال از موضوعات رمانتیک هست تا گروگانگیری و... «همه چیز آنجاست» سریالی است که می‌تواند مخاطب جذب کند.
اخبار فرهنگی - مهر

 


ویدیو : «الهام حمیدی»،عروسی كه یك روز با مادر شوهرش خوب است و یك روز بد