گشت در یك خانه مدرن با سبكی راحت و زیبا! :       این طراح جوان نشان می‌دهد ... 

 

خانه زیبا , خانه مدرن , خانه های زیبا

 


این طراح جوان نشان می‌دهد كه با استعداد و بودجه ی محدود چگونه یك خانه را به بهترین نحو طراحی می‌كند.

 

 

خانه های مدرن و شیک , خانه های مدرن , چگونه خانه ای زیبا داشته باشیم

 

 

فضای كوچك سبكی بزرگ

 

 

چگونه خانه خود را زیبا کنیم , چگونه خانه ام را زیبا کنم , تصاویر خانه های زیبا

 

 

بت آرمیجو یك طراح داخلی است. او كف این اتاق را به رنگ چوب های جنگلی در آورده و تصمیم گرفته كه نگاه های صنعتی را در فضا از طریق مبلمان راحتی انحراف دهد. او اثاثیه داخلی خانه را بی طرفانه انتخاب كرده است. البته رنگ مبلمان را برای تطابق با محیط، قهوه ای شكلاتی را انتخاب كرده و آن را روبروی دیوار سبز قرار داده. برخورد این دو رنگ محیط را دراماتیك می‌كند. بت می‌گوید كه رنگ های تیره رنگ های روشن را خنثی می‌كند.

 

 

از هم پاشیدن رنگ ها

 

 

زیبا ترین خانه های جهان , طراحی مدرن خانه کوچک , خانه های مدرن تهران

 

 

بت پنج رنگ سبز، قهوه ای، سرخابی، نارنجی، و سفید را پایه ی كار خود قرار داده است. نقاط رنگارنگی كه به وسیله ی نارنجی و سرخابی در نقاط به وجود آمده است طراوت قابل انتقالی را در محیط ایجاد می‌كند. او هر رنگی را با رنگ دیگر جایگزین می‌كند. در این اتاق نشیمن هر رنگ غلیظی گرمای خاصی را به فضا می‌دهد.

 

 

به وسیله ی نور

 

 

بالکن کوچک خانه تان را زیبا کنید , تابلوهای مدرن خانه های لوکس , زیبا تر کردن بالکن کوچک خانه

 

 

یك گلدان شیشه ای رنگی كه روی طاقچه پنجره قرار دارد در كنار رنگ اتاق و یك گل، نمایش فضای یك اتاق را دگرگون می‌كند.

 


دیوار شگفت انگیز هنری

 

 

کف پوش های زیبا و مدرن , خانه 60 متری زیبا , امکانات آیده اآل برای خانه سالمندان مدرن

 

 

بت یك جعبه كه برای سال 1920 بود را پیدا كرد كه روی آن برچسب 1.5 دلار برای فروش خورده بود. او با 22.5 دلار چند اثر هنری كه در این جعبه بود را خرید و از آن نتایج بزرگی به دست آورد. بت در دیوار یك زمینه ی سفید ایجاد كرد كه مانند یك جدول شده كه خانه های این جدول با نقاشی های هنری پر شده. برای اضافه كردن یك جای نشستن بت با بالش های انعطاف پذیر روی زمین یك مبل گل دار ایجاد كرد.

 

 

بیان كردن خودتان

 

 

دکوراسیون زیبا برای خانه مستاجری , طراحی مدرن خانه , گیاهان مناسب خانه های مدرن

 

 

بت می‌گوید هنر یك راه بزرگ برای ایجاد احساس اصلی در فضا است. من دوست دارم شاگردان هنرمند را حمایت كنم. آن یك راه آسان برای ایجاد یك راه شایسته است. چون بت طراحی است كه بر اساس بودجه كار می‌كند او انتخاب های زیركانه ای دارد. البته در این كار نیز از دانش آموزان هنرمند نیز كمك می‌گیرد. صندوق كوچكی كه به رنگ قرمز لاكی است، برای ما كار های زیادی مثل نگه داری وسایل، چیدن وسایل تزیینی و محلی برای نشستن را انجام می‌دهد.

 

 

محل كار

 

 

رنگ آمیزی زیبا برای خانه , از خانه بیرون بیا تا زیبا شود این شهر، , مبل خانه زیبا

 

 

بت از گوشه های كوچك مابین دو ستون برای دفتر كار در خانه استفاده كرده. او یك كابینت نیز برای نگهداری وسایل كار در بالای میز كار نصب كرده است. او فضای این محیط را با رنگ سرخابی و كاشی مشكی به خوبی تزیین كرده است.

 

 

اتاق ناهار خوری شجاعانه

 

 

متن زیبا در مورد خانه هوشمند , ایده هایی برای زیبا سازی دکوراسیون خانه , طراحی مدرن خانه های کوچک

 

 

بودجه ی بت به او اجازه نمی‌دهد كه مبلمان بزرگ بخرد. بنابراین او به جای آن باید از وسایل مقرون به صرفه و ارزان استفاده كند. او از یك میز ناهار خوری كه مدل سال 1970 است و دارای رنگ سفید لاكی است استفاده كرده. او همچنین از صندلی های گلچین شده استفاده كرده است. یك آیینه ی پهن بزرگ باعث ایجاد تسلط بیشتر بر محیط شده است. بت می‌گوید این آینه ی بزرگ و پهن نور پنجره ها را به خوبی در فضا منعكس می‌كند و فضا را وسیع تر نشان می‌دهد. نیمكت پایین آیینه با پارچه ی سبز روی آن و بالش های سنتی فضای خوبی را ایجاد كرده است.

 

 

اتاق خواب رویایی

 

 

انواع لوستر مدرن و فانتزی با طراحی های زیبا و شیک , خانه های کوچک مدرن , خانه های زیبا و کوچک

 

 

فضای یك اتاق خواب با تختی كه بالای آن مانند یك دیوار نصفه است، بسیار جالب می‌شود. بنابراین بت می‌خواست تا این اصل را در این اتاق هم ادامه دهد. رنگ قهوه ای شكلاتی كه بالای این تخت قرار دارد بازتاب خوبی به محیط داده است. میز هایی كه به قرینه در كنار تخت قرار دارد، و بالش های خط دار كه به رنگ زمینه در آن اهمیت زیادی داده شده است در این فضا جلوه ای خاص دارد. بت می‌گوید تركیب وسایل كلاسیك با وسایل نو فضای عالی ایجاد می‌كند.

 

 

یك نوع از سبك

 

 

خانه مدرن در ایران , امکانات آیده آل برای خانه سالمندان مدرن , ادغام خانه های سنتی و مدرن

 

 

بت به وسیله ی كلاهك سنتی آباژور یك محیط زیبا را طراحی كرده است. بت می‌گوید طرح های ساده همیشه خودشان را بیشتر به صاحب خانه نشان می‌دهند.

 

 

دیوار های جالب

 

 

زیبا ترین خانه امریکا , دکوراسیون زیبا برای خانه اجاره ای , زیبا سازی خانه اجاره ای

 


بت برای طراحی حمام از كاغذ دیواری های چاپی استفاده كرده است. بت می‌گوید: آن ها سرگرم كننده اند و ایجاد احساس خفگی نمی‌كنند. آبی خاكستری ملایم كه قطعه های كوچك با یك گره ی باریك و نازك به قطعه های بزرگ وصل شده است.

 

 


ویدیو : گشت در یك خانه مدرن با سبكی راحت و زیبا!