چگونه با کودک خود درمورد طلاق صحبت کنیم :       کنار آمدن با موضوع طلاق ... 

چگونه با کودک صحبت کنیم , چگونه بدون لهجه صحبت کنیم , چگونه صحبت کنیم تا جذاب شویم؟

 

 

کنار آمدن با موضوع طلاق برای ودکان بسیار سخت و دردناک است. این که چگونه می توان فرزندان را با این اتفاق ناخوشایند وقف داد و به آنها شیوه کنار آمدن با این موضوع را آموخت ، امکان پذیر است.

 

فراموش نکنید که فرزندان با وجود این شرایط بیش از پیش به پدر و مادر خود نیاز پیدا می کنند. ایجاد امید، اطمینان و احساس توانایی در فرزندان باعث می شود که آنها در هر سنی بهتر بتوانند با این واقعه کنار بیایند. صحبت کردن با کودکان در مورد طلاق کار بسیار مشکلی است.

 

انجمن روان آمریکا برای اینکه چگونه به کودک در این مورد اطلاع دهیم و برای کاهش تاثیرات سوء طلاق به این نکات اشاره می‌کند:

 

 

چگونه صحبت کنیم , چگونه زیبا صحبت کنیم , چگونه خوب صحبت کنیم هرگز صحبت و گفتگو در مورد طلاق و آگاه کردن کودکان را به لحظات آخر موکول نکنید.- هر دو والد باید در مورد این موضوع با فرزند خود صحبت کنند.

 

چگونه با دیگران صحبت کنیم , با کودک پرخاشگر چگونه رفتار کنیم؟ , چگونه جذاب صحبت کنیم در این مورد بسیار ساده و صادقانه و مستقیم با کودک صحبت کنید.

 

چگونه از طلاق جلوگیری کنیم , چگونه کودک را به درس علاقمند کنیم , چگونه نرم و ملایم صحبت کنیم به کودک توضیح دهید که طلاق تقصیر کودک نیست، مطمئن شوید که کودک می‌داند که دو والد را بیشتر در اطراف خود خواهد داشت و هر دوی آنها هنوز کودک را دوست دارند.

 

چگونه با زنان صحبت کنیم , چگونه بر غم طلاق غلبه کنیم , چگونه صحبت کنیم تا به ما گوش دهند بپزیرید که این موضوع بسیار غم‌انگیز است و برای هر فردی دردناک و سخت است. ▪

 

چگونه کودک سه ساله را سرگرم کنیم , لیل لاوندس چگونه با دیگران صحبت کنیم , با یک کودک خجالتی چگونه باید رفتار کنیم؟ در مورد والدین دیگر در مقابل کودک بدگویی نکنید. اگر با همسر خود مشاجره دارید، کودکان را در معرض این مشاجرات قرار ندهید و فکر منفی خود را بیان نکنید.

 

چگونه با اقتدار صحبت کنیم , با فرزند نوجوان خود چگونه صحبت کنیم؟ , چگونه خوب صحبت کنیم تا دیگران مجذوب صحبت های ماگردند با کودکان راجع به مشکلات و نگرانی بزرگسالان صحبت نکنید. صحبت کردن در مورد مسائلی مثل عدم توافق باهمسر و یا ابراز مشکلات مالی صحیح نیست. در این مورد بهتر است با یک دوست و یا مشاور صحبت کنید.

 

چگونه با یک مرد صحبت کنیم , چگونه اشتباه کودک را گوش زد کنیم , چگونه کودک باهوشمان را پشتیبانی کنیم از کودکان خود راجع به همسر خود سوال نکنید. یا در مورد آنچه در خانه دیگری رخ می دهد پرس و جو نکنید. شما تنها اجازه دارید از کودک خود بپرسید که اوقات خود را در خانه همسر سابقتان چگونه سپری کرده و یا سوالات عمومی دیگری از این دست. ولی کنجکاوی در مورد مسائل دیگر جایز نیست.

 

چگونه طولانی صحبت کنیم؟ , چگونه ظولانی صحبت کنیم؟ , چگونه بهتر صحبت کنیم ؟ سعی نکنید تفاوت شگرفی در زندگی بچه ایجاد کنید.سعی کنید تمام امور روتین قبل را حفظ کنید و ارتباطات خود را حفظ کنید.

 

چگونه با صحبت کردن همسر را آرام کنیم , چگونه میتونیم فارسی روان صحبت کنیم , چگونه با کارفرما صحبت کنیم به خاطر طلاق به کودکان خود باج ندهید و یا آن ها را بیش از اندازه محق نکنید. ممکن است راجع به آنچه اتفاق افتاده احساس گناه کنید و برای جبران و یا سرپوش گذاشتن به این واقعه به فرزند خود بی دلیل هدیه بدهید و یا اجازه دهید تا دیروقت بیدار بماند و.....در حالیکه اگر محکم و با ثبات باشید ، بچه ها بیشتر احساس امنیت خواهند کرد.

 

چگونه با بچه در مورد طلاق رفتار کنیم , چگونه درست صحبت کنیم , چگونه با کودک لجباز رفتار کنیم کودکان را تشویق کنید تا با همسرتان تماس بگیرند و آنها را از امور و خبرهای جدید با خبر کنند و یا حتی گفتگوی ساده ای داشته باشند.اجازه دهید که شریک قبلی تان از وقایع مدرسه و سایر فعالیت های بچه ها با خبر باشند.

 

چگونه بارییس خود صحبت کنیم؟ , چگونه از کودک خود مراقبت کنیم , چگونه با غریبه ها صحبت کنیم؟ سعی کنید راجع به اینکه چگونه می توان بچه ها را با پدیده طلاق وفق داد، مطالب جدید بیاموزید. بسیاری از موسسات مشاوره خانواده بهتر و بیشتر می توانند در این زمینه شما را یاری کنند.

 

چگونه در جلسه خواستگاری صحبت کنیم , چگونه با دختر سر صحبت را باز کنیم , چگونه سر صحبت باز کنیم به کودکانی که با مسئله طلاق دچار مشکل شده اند کمک کنید. بچه های جوان تر در مقابله با این رخداد ممکن است وابستگی شدید پیدا کنند ویا دچار شب ادراری شوند و بچه های بزرگتر ممکن است عصبانی، پرخاشگر، گوشه گیر و افسرده شوند و در مدرسه دچار مشکل شوند. روان پزشک می تواند بهترین کسی باشد که احساسات کودک شما را به درستی درک کند و بچه ها احساس خود را بیان کنند.

 

درباره تربیت کودک خود با شوهرم چگونه صحبت کنم , شپش سر کودک را چگونه درمان کنیم؟ , چگونه با زن خود صحبت کنیم اگر نتوانید ارتباط خود را با همسر سابق بدون کینه و دشمنی و به خاطر بچه ها حفظ کنید بهتر است با یک مشاور و یا روان شناس مشورت کنید. آنها به شما کمک می کنند که ارتباط دوستانه تری داشته باشید و تاثیر منفی کمتری بر بچه ها بگذارید.

 

 

 

 


ویدیو : چگونه با کودک خود درمورد طلاق صحبت کنیم