تصادف عجیب «سمند» در تهران +عکس : تصادف شدید خودرو سواری با چهار سرنشین نوجوان ...


تصادف شدید خودرو سواری با چهار سرنشین نوجوان در بزرگراه آزادگان به خیر گذشت و هیچ یک از سرنشینان آن آسیب ندیدند. پایگاه خبری 125: تصادف شدید خودرو سواری با چهار سرنشین نوجوان در بزرگراه آزادگان به خیر گذشت و هیچ یک از سرنشینان آن آسیب ندیدند.

این خودرو با سرعت زیاد در حال حرکت در بزرگراه آزادگان بود که ناگهان از مسیر اصلی منحرف شد و به شدت با گاردریل کنار بزرگراه برخورد کرد به طوریکه بخشی از این حفاظ فلزی وارد خودرو شد.

رانندگان خودروهای عبوری با دیدن صحنه این حادثه بلافاصله با سامانه 125 تماس گرفتند و از آتش نشانی درخواست کمک کردند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی به محض دریافت این خبر آتش نشانان ایستگاه 21 را به شرق به غرب آزادگان، نرسیده به پل بروجردی اعزام کرد.

بنا به اظهار مجید یادگاری فرمانده تیم آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی سواری سمند به همراه 4 سرنشین نوجوان بین 14 تا 16 ساله به دلیل سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو پس از انحراف از مسیر اصلی و چرخیدن به دور خود به شدت با گاردیل کنار بزرگراه برخورد کرد.

وی ادامه داد: شدت این برخورد به حدی بود که قسمتی از گاردیل شکسته شده از صندوق عقب وارد خودرو شده و با رسیدن به داشبورد از حرکت باز ایستاد.

یادگاری تصریح کرد: آتش نشانان با توجه به موقعیت خطرناک محل با نصب علائم هشدار دهنده در بزرگراه برای جلوگیری از تصادفات بعدی، اقدام به ایمن سازی کردند و پس از قطع برق خودرو مشغول عملیات شدند.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: بعد از باز کردن درهای خودرو و بیرون آوردن هر 4 سرنشین آن که به طرز ناباورانه ای هیچ یک از آنان کوچکترین آسیبی ندیده بودند، نیروهای آتش نشانی گاردیل وارد شده به خودرو را با احتیاط از آن خارج کردند.

وی با اعلام این که علت بروز این حادثه رانندگی توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: این خودرو توسط عوامل راهور منطقه 15 به پارکینگ انتقال یافت.

تست تصادف سمند , تصادف نماینده تهران , تصادف قطار تهران مشهد

ساختمان های عجیب تهران , تست تصادف سمند در مایرای انلستان , تست تصادف سمند در مایرای انگلستان

تست تصادف سمند درانگلستان , تصادف اتوبوس در اتوبان تهران کرج , تصادف و له شدن خودروی bmw در تهران عکس

مرگ عجیب خانم دکتر جوان در زعفرانیه تهران , پورشه با استایل عجیب در تهران , تست تصادف سمند کجا انجام شد

تصادف تهران کرج , تست تصادف سمند ef7 , تست تصادف زانتیا سمند 206

تصادف عجیب خودرو با خانه , تصادف اتوبان تهران کرج , تصادف دو اتوبوس در آزادراه تهران کرج

تصادف اتوبوس تهران کرج , تصادف دو اتوبوس در اتوبان کرج تهران , بی ام و عجیب و غریب در تهران


ویدیو : تصادف عجیب «سمند» در تهران +عکس