برگزاری متفاوت مسابقات ریش و سبیل در انگلستان!+تصاویر : مسابقه امسال نیز در ...مسابقه امسال نیز در روز شنبه در یکی از شهرهای انگلیس با حضور شرکت کنندگانی از سراسر دنیا برگزار شد که البته نسبت به سالهای پیش یک تفاوت عمده صورت گرفته بود، آن هم حضور زنان در این مسابقات و انتخاب عجیبتربن مدل مو میان زنان بود.

در انگلستان، همه ساله مسابقه ای جالب برگزار می شود که شرکت کنندگان آن به دلیل داشتن ریش یا سبیل عجیب و غریب به این رقابت می آیند.

 البته نه اینکه این عامل، ژنتیکی باشد، بلکه این افراد از ماه ها پیش یا حتی سالها پیش برای شرکت در این مسابقه خود را آماده کرده و سعی می کنند تا متفاوت ترین ریش و سبیل دنیا را داشته باشند.

داوران حاضر در این مسابقات بر اساس مدل عجیب و همچنین طول سبیل یا ریش افراد ،آنها را برگزیده و به عنوان برندگان مسابقه اعلام میکنند.

مسابقه امسال نیز در روز شنبه در یکی از شهرهای انگلیس با حضور شرکت کنندگانی از سراسر دنیا برگزار شد که البته نسبت به سالهای پیش یک تفاوت عمده صورت گرفته بود، آن هم حضور زنان در این مسابقات و انتخاب عجیبتربن مدل مو میان زنان بود.

البته لازم به ذکر است که منشاء شکل گیری این مسابقه در انگلیس، کشور آلمان بوده که برای نخستین بار در تمام دنیا، این سبک مسابقه را ایجاد کرد.

 

تصاویر قدیمی‌ترین عکس‌ها از برگزاری حج , نتایج، جدول رده بندی و زمان برگزاری مسابقات فوتبال یورو 2016 , تصاویر آلبوم نایاب از نبردی که آغاز پایان امپراتوری انگلستان بود

 

زمان برگزاری مسابقات یورو 2016 , جدول برگزاری مسابقات یورو 2016 , تصاویر تیپ زنهای تماشاچی مسابقات یورو2016

 

پوشش جالب تماشاچیان زن مسابقات یورو 2016 تصاویر , تصاویر مسابقات شنای زنان , زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر

 

زمان برگزاری مسابقات تیم ملی , تصاویر مسابقات یورو 2016 , برگزاری مسابقات فوتبال

 

تصاویر زنان ایرانی مسابقات پرورش اندام , زمان برگزاری مسابقات والیبال زنان المپیک ریو , تصاویر زیبا

 

تصاویر , برگزاری , مسابقات

 

تصاویر گرافیکی با اسم درخواستی شما , انگلستان , ایرانیان انگلستان

 

سبیل , تصاویر عاشقانه , تصاویر خنده دار

 

تصاویر محرم , کاهش حجم تصاویر , تصاویر سه بعدی

 

تصاویر شیشه ای اسم شما , لینک دار کردن تصاویر در تلگرام , شرط بندی مسابقات فوتبال

 

 منبع:روزگارنو


ویدیو : برگزاری متفاوت مسابقات ریش و سبیل در انگلستان!+تصاویر