خلق نقاشی با خط خطی کردن +عکس : خلق نقاشی با خط خطی کردن +عکس نقاشی کودکان ...خلق نقاشی با خط خطی کردن +عکس نقاشی کودکان را دیده اید که تنها خط های نامنظمی هستند که هیچ هدفی ندارند اما همین خطوط بی هدف اگر در دست یک هنرمند باشد می توان انتظار نقاشی شگفت انگیزی داشت.


نقاشی را با رنگ آمیزی و بوم می شناسیم و در ذهن ما نقاشی طوری قرار گرفته است که آن را با نظم و زیبایی همراه می دانیم در حالی که گاهی بی نظمی می تواند تبدیل به نقاشی شود.

 

"ونیس لائو" یک هنرمند اهل مالزی است که راهی جالب برای خلق نقاشی هایش دارد. هنر اصلی او کاری است که تمام بچه های کوچک و حتی کودکان یک ساله هم به خوبی بلد هستند زیرا او تنها با خط خطی کردن نقاشی می کند.

نقاشی درباره درست مصرف کردن آب , رنگ کردن نقاشی با فتوشاپ , نقاشی کودکانه حموم کردن

این هنرمند که در سبک واقعگرایانه کار می کند با استفاده از خودکار و تنها با کشیدن خط های نامنظم و بچگانه نقاشی های باورنکردنی می کشد. او با استفاده از این خط های نامنظم چهره بازیگران معروف را کشیده است.

 

در نقاشی های او خیلی راحت می تواند ریزترین جزئیات صورت را نیز مشاهده کرد. او برای کشیدن هر کدام از این نقاشی ها بیش از دو روز زمان صرف می کند. او باید هرکدام ازاین خط های کشیده شده را با چهره ای که در ذهنش است هماهنگ کند.

رنگ کردن نقاشی با ف  , آموزش هنر نقاشی کردن به کودکان , نقاشی در مورد تشکر کردن از معلم

 

نقاشی کودکانه حمام کردن بچه , رنگ کردن نقاشی با فتوشا , آموزش نقاشی کردن سه بعدی

نقاشی کردن هنگام صحبت با تلفن همراه , کوتاه کردن لینک , پاک کردن اکانت تلگرام

منبع:yjc.ir


ویدیو : خلق نقاشی با خط خطی کردن +عکس