الهام حمیدی، شاهرخ استخری، پوریا پورسرخ و علی انصاریان در افتتاحیه اکران «دوربین» :مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «دوربین» به کارگردانی محسن توکلی دوشنبه شب چهارم اسفندماه در سینما آزادی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، مراسم اکران خصوصی فیلم«دوربین» به کارگردانی محسن توکلی و تهیه‌کنندگی مصطفی غلامی آبادانی یکشنبه شب چهارم اسفندماه با حضور هنرمندان، عوامل فیلم، چهره‌های ورزشی و اهالی رسانه در سینما آزادی برگزار شد.

در این اکران خصوصی پوریا پور سرخ، شاهرخ استخری، الهام حمیدی، سارا منجزی، نیما شاهرخ شاهی،نوید فرح مرزی، حسین سلیمانی علی انصاریان، فرشید نوابی و جمعی از اهالی رسانه حاضر بودند.

اکران فیلم به دلیل استقبال میهمانان در دو سالن به صورت هم زمان به نمایش در آمد و به دلیل ازدحام حاضرین و تاخیر بوجود آمده در سالن مراسم تقدیر از عوامل فیلم برگزار نشد.

«دوربین» داستان دو دوست به نام‌های مجید و حامد را روایت می‌کند که درگیر مشکلات یکدیگر می‌شوند و همین امر آنها را وارد ماجرای پلیسی پیچیده‌ای می‌کند.

پوریا پورسرخ، شاهرخ استخری، بهنوش بختیاری، سارا منجزی، مصطفی غلامی آبادانی، هلیا امامی، شیوا عراقی و رضا رویگری بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی«دوربین» از چهارشنبه ششم اسفند ماه در گروه آزاد اکران می‌شود.

شاهرخ استخری , الهام حمیدی , پوریا پورسرخ

 

اینستاگرام شاهرخ استخری , شاهرخ استخری و همسرش , بیوگرافی الهام حمیدی

 

اینستاگرام پوریا پورسرخ , همسر شاهرخ استخری , اینستاگرام الهام حمیدی

 

عکس الهام حمیدی , بیوگرافی شاهرخ استخری , الهام حمیدی و همسرش

 

دختر شاهرخ استخری , همسر الهام حمیدی , بیوگرافی پوریا پورسرخ

 

الهام حمیدی دورهمی , اینستگرام پوریا پورسرخ , الهام حمیدی در دورهمی

 اخبار فرهنگی - خبرآنلاین

 


ویدیو : الهام حمیدی، شاهرخ استخری، پوریا پورسرخ و علی انصاریان در افتتاحیه اکران «دوربین»