واکنش سرمربی پرسپولیس به انتشار فایل صوتی اش در برنامه 90 :  اخبار ورزشی  - ...فایل صوتی منتظری , فایل صوتی , فایل صوتی آیت الله منتظری


 اخبار ورزشی  - وکیا ۵ بار با من تماس گرفت که پاسخش را ندادم؛
واکنش سرمربی پرسپولیس به انتشار فایل صوتی اش در برنامه 90

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که بازیکن فولاد ۵ مرتبه با تلفن همراه او تماس گرفته است.

به گزارش جام نیوز، حمید درخشان در واکنش به پخش فایل صوتی تماسش با وکیا در برنامه 90 گفت: «بازیکن فولاد 5 مرتبه با تلفن همراه من تماس گرفت که من به آنها پاسخ ندادم، بعد وکیا به یکی از دوستان من تماس گرفت و اعلام کرد که وکیا می‌خواهد با من صحبت کند. بعد از تماس وکیا این بازیکن به من گفت که با فولاد قرارداد دارد و همه چیز همان‌جا تمام شد.»

 وی ادامه داد: «ببینید چی کسی تماس را برقرار کرده است، به نظر من پرینت مکالمات این بازیکن باید اعلام شود تا مشخص شود چه کسی تماس گرفته است. من شماره دوست مشترک را در اختیار شما (برنامه 90) قرار می‌دهم تا ببینید جریان چه بوده است.»

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص برگراری بازی این تیم و ذوب‌‌آهن در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی که باید بدون تماشاگر باشد، اظهار داشت: «لیگ چه ربطی به جام حذفی دارد؟ مگر ما حکم کمبته انضباطی برای جام حذفی است. ما هیچ حرفی نداریم که یک بازی لیگ‌مان بدون تماشاگر باشد اما نباید این حکم برای جام حذفی صادر شود. اگر حکمی صادر می‌شود باید معقولانه باشد.»

 درخشان در پاسخ به این سؤال که چرا دروازه‌بان‌های پرسپولیس ثبات ندارند و وجود 2 دروازه‌بان بزرگ برای این تیم دردسر ساز شده، عنوان کرد: «ما چه دردسری داریم؟! هم مکانی و هم نیلسون برای پرسپولیس خوب کار کرده‌اند و اگر هم گل بدی خورده‌اند از روی بدشانسی بوده است. ضمن اینکه اگر کسی هم اشتباه کرده جایش را در ترکیب به دیگری داده است. باید تأکید کنم که هیچ قهر و مشکلی بین دروازه‌بان‌های پرسپولیس وجود ندارد.»

در اواخر برنامه فردوسی‌پور با شماره‌ای که درخشان در اختیارش گذاشت تماس گرفت و آن شخص صحبت‌های سرمربی پرسپولیس در مورد ماجرای تماس با وکیا را تأیید کرد.

 اخبارر ورزشی  - جام نیوز


ویدیو : واکنش سرمربی پرسپولیس به انتشار فایل صوتی اش در برنامه 90