بهترین مناطق دنیا برای بالن سواری : شما هم از افرادی هستید که از کودکی آرزوی ...


شما هم از افرادی هستید که از کودکی آرزوی بالن سواری داشته اید؟ بالن سواری یکی از سرگرمی های هیجان انگیز و لذت بخش برای آدمهای ماجراجوست. وب‌سایت گردالی: شما هم از افرادی هستید که از کودکی آرزوی بالن سواری داشته اید؟ بالن سواری یکی از سرگرمی های هیجان انگیز و لذت بخش برای آدمهای ماجراجوست. شاید هیچوقت به فکر عملی کردن این رویا نیفتاده باشید، اما باید بدانید مکانهای زیادی در سرتاسر این گردالی وجود دارند که امکان سوار شدن بر بالن را برایتان فراهم میکنند. ما ۷ تا از خوش منظره ترین و مشهورترین مکانها برای بالن سواری را برایتان جدا کرده ایم، هر چند لیست بسیار طولانی تر از اینهاست.

۱ .اورلاندو، فلوریدا

وقتی در اورلاندو بالن سواری میکنید، میتوانید تمام شهربازی ها و منظره ای منحصربه فرد از دیزنی را ببینید. این شهر پایتخت پارک های دنیاست. حتی میتوانید مزارع و مناظری که اصلا انتظارش را ندارید هم ببینید. بخاطر گرمای هوا و طوفان در اورلاندو، بالن ها فقط در طلوع خورشید بالا میروند.

بهترین کشور دنیا برای مهاجرت ایرانیان , بهترین شهرهای دنیا برای زندگی , بهترین شهر دنیا برای زندگی

بهترین شهرهای دنیا برای خرید , بهترین و خنک ترین مناطق ایران برای سفر در تابستان , بهترین ماه برای به دنیا آمدن۲ .دره ی ناپا، کالیفرنیا

بالن سواری در این مکان بهتان فرصت دیدن تاکستان ها و خانه های زیبا را میدهد. این منظره ای است که افراد کمی قادر به دیدنش خواهند بود.

بهترین کشورهای دنیا برای مسافرت , بهترین مکان های دنیا برای گذراندن کریسمس , چگونه بهترین زن دنیا برای شوهرم باشم؟

بهترین کشور دنیا برای کسب و کار , بهترین شهرهای دنیا برای زندگی معلولان , بهترین مناطق کرج برای سکونت۳ .اوت بک، استرالیا (مناطق دورافتاده ی استرالیا)

این مناطق دارای شگفتی های بسیاری هستند. وقتی بالن سواری میکنید میتوانید  سنگ های آیرز و دسته ی زیادی کانگورو ببینید! این منظره ای است که خیلی ها آرزوی دیدنش را دارند و فقط از بالن میتوان آنرا دید.

بهترین کشور دنیا برای شروع یک کسب و کار , بهترین کشورهای دنیا برای یزرگ کردن بچه ها , بهترین شهرهای دنیا برای زندگی معلولان اگر پای درددل معلولان نشسته باشید ب

بهترین کشور های دنیا برای مهاجرت , بهترین مناطق کرج برای زندگی , بهترین مکانهای دنیا برای زندگی۴ .کویینزتاون، نیوزیلند

کوه ها و دریاچه های بسیار زیبایی در این منطقه از نیوزیلند قرار دارند که فقط با سواری بالن میتوان آنها را یکجا دید. احتمالا با دیدن این مناطق یاد فیلم ارباب حلقه ها بیفتید، چون در این منطقه فیلمبرداری شده است.

بهترین بازی های دنیا برای کامپیوتر , بهترین مناطق گردشگری برای فصل زمستان , بهترین مقاصد برای مهاجرت در دنیا۵ .ماسی مارا، کنیا

اگر به آفریقا علاقه مند باشید، بالن سواری برفراز آن بهترین گزینه است. از داخل بالن میتوانید غزال، کل یالدار، گورخر و بسیاری دیگر از حیواناتی که تابحال ندیده اید را ببینید. بهترین زمان این سفر بین جولای و اکتبر است.IMG_1536

بهترین کشور دنیا برای خرید , بهترین سواحل دنیا برای تفریح تصاویر , بهترین شهر های دنیا برای زندگی 2016

بهترین کشور برای مهاجرت , بهترین شامپو برای ریزش مو , بهترین ماشین دنیا۶ .کاپادوکیه، ترکیه

این قسمت از ترکیه یکی از معروفترین مکان های بالن سواری در دنیاست. میتوانید یک بیابان شنی قهوه ای به همراه کوه های سنگ آهکی و مزارع زیتون سبز و کلیساهای داخل کوه و دودکش های زیبا را همه کنار هم ببینید!منظره ای که گویی متعلق به سرزمین پریان است.

بهترین بانک برای سرمایه گذاری , بهترین فیلم های دنیا , بهترین سریال های دنیا

بهترین بازی ماشین برای کامپیوتر , دانلود بازی ماشین سواری برای کامپیوتر , بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع۷ .پاریس، فرانسه

پاریس شهر عاشقان است و هیچ چیز رمانتیک تر از سواری بر بالن هنگام غروب  و طلوع خورشید نیست. میتوانید با بالن، اطراف شهر شامل جنگلها، قلعه ها و حتی برج ایفل را از نمایی بسیار زیبا ببینید.

بهترین شامپو برای شوره سر , بهترین شیر خشک برای وزن گیری , بهترین تبلیغات برای جذب مشتری


ویدیو : بهترین مناطق دنیا برای بالن سواری