ابطحی پس از تزریق "سرم شکنجه" ساخت آلمان اعتراف کرده است :   ادعای دویچه وله: ...ساخت و ساز در آلمان , بازیگر مردی که ژل تزریق کرده است , ساخت تیزر تبلیغاتی

 

ادعای دویچه وله: ابطحی پس از تزریق "سرم شکنجه" ساخت آلمان اعتراف کرده است

دویچه وله ادعا كرد: «گمرك آلمان از صادرات 5/2كیلو سرم ویژه اعتراف گیری (تیوپنتال) به ایران جلوگیری كرد. این سرم در بازجویی و اعتراف مورد استفاده قرار می گیرد... حاكمیت ایران بارها به استفاده از مواد روان گردان در بازجویی از زندانیان سیاسی متهم شده كه چهره های ملی-مذهبی و محمدعلی ابطحی معاون خاتمی در زمان ریاست جمهوری از این جمله اند.»

 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کیهان نوشت:

دویچه وله (ارگان رسمی دولت آلمان) در مطلبی القایی كه بلافاصله با استقبال گسترده رسانه های ضد انقلاب مواجه شد ادعا كرد: «گمرك آلمان از صادرات 5/2كیلو سرم ویژه اعتراف گیری (تیوپنتال) به ایران جلوگیری كرد. این سرم در بازجویی و اعتراف مورد استفاده قرار می گیرد... حاكمیت ایران بارها به استفاده از مواد روان گردان در بازجویی از زندانیان سیاسی متهم شده كه چهره های ملی-مذهبی و محمدعلی ابطحی معاون خاتمی در زمان ریاست جمهوری از این جمله اند.»

 

دویچه وله در این مطلب می نویسد: « فروش داروی اعتراف گیری تیوپنتال به كشورهای خارجی به مجوز ویژه اداره فدرال آلمان در امور اقتصاد و كنترل صادرات نیاز دارد. داروی حقیقت گویی یا سرم اعتراف گیری به ماده مخدری اطلاق می شود كه به منظور گرفتن اطلاعات از فردی به كار گرفته می شود كه حاضر به اعتراف بدان نیست. از جمله تاثیرات تیوپنتال این است كه به محض تزریق این سرم، فرد به طور معمول بسیار اهل گفت وگو و مراوده می شود و بدون تامل افكارش را بیان می كند. این ماده در واقع توان داوری و قدرت تمركز فرد قربانی را تحت تاثیر قرار می دهد و كارشناس بازجویی را قادر می كند تا فرد قربانی را به سوی اعتراف در زمینه اطلاعات مطلوب بازجو هدایت كند.»

 

افتضاحی كه در شیرین كاری كم سابقه رسانه دولتی آلمان مشاهده می شود، اعتراف مسلم به «تولید سرم ویژه اعتراف گیری و شكنجه قربانیان در آلمان» و «صادرات همراه با مجوز آن به برخی كشورهای خارجی» است و جا دارد دولت آلمان و سرویس اطلاعاتی مخفی آن توضیح دهند چه قدر از این ابزار شكنجه را به كار برده و چه میزان از آن را برای دوستان خود كه در كشورهای مرتجع كه در حال شكنجه و سركوب ملت های انقلابی هستند، صادر كرده اند؟

 

اما می ماند ادعای به كارگیری سرم ها و داروهای مشابه در ایران و علیه افراد بازداشت شده ای چون محمدعلی ابطحی كه باید پرسید اولا اگر این ادعا درست است چرا همه بازداشت شده ها به طور یكسان مانند آقای ابطحی اعتراف نكردند؟ ثانیا ابطحی با تخطئه ادعای تقلب، آن را اسم رمز آشوب توصیف كرد و تصریح نمود كه تقلب در حد 11 میلیون امكان وقوع ندارد، نكته ای كه بعدها در اظهارات كسانی چون تاج زاده و رمضان زاده و عطریانفر و... حتی برخی عناصر مقیم خارج نیز مورد تاكید قرار گرفت. آیا مثلا به اكبر گنجی هم در آمریكا سرم و آمپول كذایی تزریق شده بود كه مكرر در مكرر ادعای تقلب را به چالش كشید؟

 

ثالثا آیا مقام مافوق ابطحی- خاتمی- نیز كه در انتخابات مجلس شركت كرد و پروژه تحریم را كه خود در آن نقش ایفا كرده بود، به هم ریخت، به خاطر تزریق سرم و دارو، برجك محافل اپوزیسیون را پرانده بود؟ انبوه همكاران رسانه های ضدانقلاب در خارج كشور كه پس از شكست فتنه سبز، سازمان دهندگان آن را به رگبار حملات خود بسته اند- و بعضا در همین كشور آلمان اقامت دارند- چه؟ آیا به آنها هم سرم و آمپول تزریق كرده اند؟! رابعا آیا به برخی گردانندگان دویچه وله، از سرم كذایی تزریق كرده اند كه با شیرین كاری خود، آبروی نداشته دولت آلمان را این گونه به چالش كشیده اند؟!

 

خاطرنشان می شود دولت آلمان و برخی شركت های این كشور از تجهیزكنندگان اصلی رژیم جنایتكار صدام به بمب های شیمیایی و میكروبی هستند. این بمب های كشتار جمعی، توسط ارتش بعث علیه ملت های ایران و عراق به كار گرفته شدند و خون این بی گناهان از جمله به گردن دولت آلمان سنگینی می كند./انتخاب


ویدیو : ابطحی پس از تزریق "سرم شکنجه" ساخت آلمان اعتراف کرده است