پاداش یک میلیارد تومانی مدیران بانک پاسارگاد/ نجم الدین از پارسیان هم پاداش گرفت : 

به گزارش خبرنگار اقتصادی مشرق، بررسی مصوبات مجامع عمومی سالانه بانک‌ها طی ماه‌های اخیر نشان می‌دهد اعضای هیأت مدیره بانک‌های ایران بالاترین پاداش را در بین شرکت‌های بورسی دریافت کرده و از سوی دیگر حق جلسات میلیونی نیز دریافت می‌کنند.

بانک پارسیان و پاداش میلیونی به مدیرعامل ایران خودرو!

شاید بسیاری ندانند جواد نجم الدین، مدیرعامل ایران خودرو، عضو هیأت مدیره بانک پارسیان نیز هست و از پاداش چند صد میلیونی در بانک پارسیان برخوردار شده است. این در حالیست که مشخص نیست بر اساس چه معیارهایی بانک مرکزی صلاحیت وی را برای عضویت در هیأت مدیره این بانک تایید کرده است؛ فردی که هیچ سابقه‌ای در امور بانکی ندارد و در مقابل بانک مرکزی صلاحیت بسیاری از فعالان حوزه بانکی کشور را برای عضویت در هیأت مدیره بانک‌ها تایید نکرده است.

نجم الدین چندی دیگر نیز به عنوان مدیرعامل ایران خودرو پس از برگزاری مجمع عمومی سالانه این شرکت، پاداش میلیونی دیگری از این شرکت خودرو ساز دریافت خواهد کرد!

مدیران بانک پارسیان در پی برگزاری مجمع عمومی سالانه پاداش 800 میلیونی به جیب زدند تا سال 91 را رویایی‌تر از سال‌های گذشته ادامه دهند.

اعضای هیأت مدیره بانک پارسیان را سید حسن قوامی، سید حسام شمس عالم، محمد فطانت فرد حقیقی، جواد نجم الدین، غلامرضا سلیمانی امیری و علی سلیمانی شایسته (مدیرعامل) تشکیل می‌دهند.

بانک پاسارگاد و پاداش یک میلیارد تومانی به هیأت مدیره

در این بین بانک پاسارگاد بالاترین پاداش‌ هیأت مدیره را نه تنها در بین بانک‌های کشور، بلکه در میان تمامی شرکت‌های بورسی که طی ماه‌های اخیر مجمع عمومی خود را برگزار کرده‌اند، پرداخت کرده است؛ پاداشی در حدود یک میلیارد تومان ناقابل!

از سوی دیگر این بانک بالاترین حق جلسات را نیز به مدیران خود در طول یک ماه پرداخت می‌کند با مبلغی معادل 14 میلیون ریال برای هر ماه. این در حالیست که سود نقدی بانک پاسارگاد در مقایسه با بانک‌های دیگر نه تنها بالا نیست بلکه بسیار کمتر است.

کامران اختیار، علی اکبر امین تفرشی، مجید قاسمی (مدیرعامل)، مصطفی بهشتی روی، ذبیح ا... خزایی، سید کاظم میرولد، احمد وادی دار، داود مجتهد، اعضای هیأت مدیره این بانک میلیاردی را تشکیل می‌دهند.

بانک اقتصاد نوین در جایگاه دوم

بانک اقتصاد نوین هم جایگاه دوم را در بین بانک‌ها به لحاظ پرداخت پاداش به هیأت مدیره در اختیار دارد و هم در بین 150 شرکت بورسی. مدیران این بانک اخیراً 800 میلیون تومان پاداش دریافت کردند و برای هر ماه نیز یک میلیون تومان حق جلسه دریافت می کنند.

سید عبدالحسین ثابت، سید محمد صدر هاشمی نژاد، ناصر صنعتی نژاد فرد، بهرام فتحعلی، محمد هاشم بت شکن (مدیرعامل) اعضای هیأت مدیره این بانک خصوصی هستند.

بانک کارآفرین و پاداش 450 میلیونی

بانک کارآفرین اگرچه برای اعضای هیأت مدیره خود به نسبت دیگر بانک‌ها پاداش کمتری مصوب کرده یعنی 450 میلیون تومان، اما در بین 10 شرکت بورسی است که بالاترین پاداش را به‌هیأت مدیره خود پرداخت کرده‌اند. رضا سلطان زاده، امیر دادخواه، علی اشرف افخمی، محمد مهدی تابع قانون، علی روستا، ایرج کاموری مقدم، سعید هورآذر، ولی ا... سیف (مدیرعامل) اعضای هیأت مدیره این بانک کوچک خصوص هستند.

نام شرکت        پاداش هیأت مدیر (میلیون ریال)    مبلغ ماهانه حق جلسات (هزار ریال)    سود نقدی هرسهم (ریال)

بانک پاسارگاد        9790                      14000                                       230

بانک اقتصاد نوین    8000                      10000                                       350

بانک پارسیان        8000                      12000                                       380

بانک کارآفرین        4500                       4000                                        150

مشرق طی روزهای آینده جدول کامل پاداش هیات مدیره 150 شرکت بورسی را منتشر خواهد کرد.../مشرق


ویدیو : پاداش یک میلیارد تومانی مدیران بانک پاسارگاد/ نجم الدین از پارسیان هم پاداش گرفت