لیست بازیکنان تیم ملی فوتسال اعلام شد : امشب تیم ملی فوتسال کشورمان با حضور ...


امشب تیم ملی فوتسال کشورمان با حضور یازده بازیکن عازم چین می شود. خبرگزاری فارس: امشب تیم ملی فوتسال کشورمان با حضور یازده بازیکن عازم چین می شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی فوتسال ایران جهت شرکت در اردوی 4جانبه چین ساعت 20:50 امشب (25 آذرماه) تهران را با پرواز مستقیم به مقصد شانگهای ترک می‌کند. ملی پوشان پس از آن راهی چانگ سو محل برگزاری تورنمنت 4جانبه می شوند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتسال به شرح زیر است:

سپهر محمدی، سعید مومنی، علی اصغر حسن زاده، مهدی جاوید، افشین کاظمی، علیرضا وفایی، میثم برمشوری، مجید حاجی بنده، محمد شجری، محمد صفری و محمدحسین کوهستانی.

لازم به ذکر است پیش از این 18 بازیکن جهت حضور در اردوی پیش از اعزام تیم به چین از سوی ناظم الشریعه فراخوانی شده بودند که سعید احمد عباسی و سعید افشاری به دلیل مصدومیت، بابک اکبری به دلیل عدم ارائه به موقع مدارک و علی اسعدی و ابوالقاسم عروجی به دلیل مصدومیت در اردو از همراهی تیم محروم شدند.

گفتنی است بر اساس توافقات قبلی، تیم های ملی شرکت کننده در این تورنمنت صرفا قادر به همراه داشتن 2 دروازه بان هستند که به همین دلیل مهرداد اعظمی و جواد اسفندیاری هم از لیست ابتدایی 18 نفره خط خوردند.


ویدیو : لیست بازیکنان تیم ملی فوتسال اعلام شد