فهرست بازیکنان تیم ملی برای اردوی اتریش اعلام شد؛ :    اخبار ورزشی - فهرست ...فهرست تیم ملی برای اردوی ارمنستان , تیم ملی فوتبال ایران فهرست بازیکنان , سلتاویگو فهرست بازیکنان

 

 اخبار ورزشی - فهرست بازیکنان تیم ملی برای اردوی اتریش اعلام شد؛ صادقیان و مسلمان خط خوردند

اسامی 28 بازیکن جهت حضور در اردوی اتریش توسط سرمربی تیم ملی اعلام شد.

به گزارش جام نیوز، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی جهت حضور در اردوی تیم ملی در تهران و اتریش توسط کارلوس کی روش اعلام شد:

 اسامی بازیکنان به شرح زیر است:

 * پرسپولیس:
سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمدرضا خلعتبری، مهرداد پولادی، رضا حقیقی
 
* سپاهان:
رحمان احمدی، مهدی شریفی، احسان حاج صفی

 * استقلال:
هاشم بیگ زاده، امیرحسین صادقی، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری

 * سایر تیم ها:
احمدآل نعمه (نفت تهران)، قاسم حدادی فر، محمدرضا خانزاده (ذوب آهن اصفهان)، کریم انصاری فرد (تراکتورسازی تبریز)، پژمان منتظری (ام صلال)، رضا قوچان نژاد (چارلتون)، سوشا مکانی، بختیار رحمانی (فولاد خوزستان)، جواد نکونام (الکویت)، علیرضا جهانبخش (نایخمن هلند)، اشکان دژاگه (فولهام)، مهرداد بیت آشور (ونکوور)، مسعود شجاعی (لاس پالماس)، دانیال داوری (اینتراخت)، علیرضا حقیقی (اسپرتینگ پرتغال)، سردار آزمون (روبین کازان)

بنا بر اعلام کادر فنی بازیکنان باید راس ساعت 15:30 روز پنج شنبه خود را به کادر فنی تیم ملی در هتل آزادی معرفی کنند.

* نکات لیست تیم ملی:
- از این لیست 28 نفره پس از اردوی اتریش 4 نفر خط خواهند خورد تا تیم ملی با 24 بازیکن به جام جهانی برود. که به احتمال فراوان یکی از این 4 نفر دروزاه بان، دو مدافع و یک مهاجم خواهد بود.

 - کی روش نشان داد که بر مواضع خود سخت پافشاری می کند. بنابراین جای علی کریمی، مهدی رحمتی، مجتبی جباری و هادی عقیلی در جام جهانی خالی خواهد بود. این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعه دعوت سیدمهدی رحمتی به گوش می‌رسید، ضمن اینکه مدارک علی کریمی نیز برای سفر به اردوی اتریش از وی گرفته شده بود. با این حال همچنان نام این دو بازیکن در لیست جدید کی روش قرار ندارد.

 - این ترکیب یعنی سردار آزمون به جای علی کریمی فرصت جام جهانی را بدست می آورد و تیم ملی جوان تر از همیشه به بازی های جام جهانی می رود.

- از تیم قهرمان لیگ فقط دو بازیکن و از تیم های تراکتورسازی و نفت تهران فقط یک بازیکن به تیم ملی دعوت شده اند. در حالیکه از ذوب آهن 2 بازیکن دعوت شده. سهم بقیه تیم های لیگ برتری هم صفر است. بدین ترتیب در صورت بقای کی روش، می توان پرسپولیس و استقلال را دروازه ورود به تیم ملی دانست و صد البته لژیونر شدن.

- با خط کشیدن روی نام پیام صادقیان و محسن مسلمان آنها شانس حضور در جام جهانی را از دست دادند.
اخبار ورزشی - جام نیوز


ویدیو : فهرست بازیکنان تیم ملی برای اردوی اتریش اعلام شد؛