بازیگران سریال «شهرزاد» و نقش هایشان : در سریال شهرزاد ستاره های قدیمی و جدید ...


در سریال شهرزاد ستاره های قدیمی و جدید از نسل های مختلف سینما و تلویزیون حضور دارند و هرکدام گوشه ای از کار را گرفته اند.هفته نامه همشهری جوان: «داستان شهرزاد در تهران سال 1332 و پس از اتفاقات ملی شدن صنعت نفت و هم زمان با کودتای 28 مرداد اتفاق می افتد. بزرگ آقا یکی از شخصیت های اصلی قصهَ، مردی ثروتمند و سرکرده یک باند مافیایی است. او با کمک آدم هایش و برای به دست آوردن ثروت بیشتر و حفظ قدرتش از هیچ عملی کوتاهی نمی کند و برای پیشبرد کارهایش با شهربانی و دربار در ارتباط است...» در سریال شهرزاد ستاره های قدیمی و جدید از نسل های مختلف سینما و تلویزیون حضور دارند و هرکدام گوشه ای از کار را گرفته اند.

علی نصیریان

بزرگ آقای دیوان سالار


اسامی بازیگران سریال شهرزاد , بازیگران سریال شهرزاد , بازیگران فصل دوم سریال شهرزاد

دن کورلئونه ایرانی که قدرت و ثروت خیلی زیادی دارد و شبیه نمونه خارجی هم کار از او بر می آید. بزرگ آقا به همراه دخترش «شیرین» و همسر شیرین «قباد» در خانه ای مجلل زندگی می کند و مثل بیشتر پدرهای پرقدرت فیلم های ایرانی، دستش برای تغییر دادن زندگی فرزندان و زیردستانش کاملا باز است.


شهاب حسینی

قباد


بازیگران سریال شهرزاد فصل دوم , اسامی بازیگران زن سریال شهرزاد , بازیگران اصلی سریال شهرزاد

داماد بزرگ آقاست و البته با حفظ سمت برادرزاده او هم به حساب می آید. قباد جزء آدم های مورد اعتماد بزرگ آقاست و البته به دلیل بعضی مسائل، خیلی زود پایش به رابطه عاشقانه شهرزاد و فرهاد هم باز می شود.


مهدی سلطانی

هاشم خان

بازیگران سریال شهرزاد بدون آرایش , بازیگران جدید فصل دوم سریال شهرزاد , سری دوم سریال شهرزاد بازیگران

یکی از نزدیک ترین یاران بزرگ آقاست که سال های سال است برای او کار می کند. هاشم و جمشید یاران قدیمی و زیردستان وفادار بزرگ آقا هستند که داستان زندگی خانواده آنها بار اصلی قصه را پیش می برد. پسر بزرگ هاشم خان، «فرهاد» است که تم عاشقانه داستان روی دوش اوست.


ابوالفضل پورعرب

حشمت


عکس بازیگران فصل دوم سریال شهرزاد , بازیگران جدید سریال شهرزاد دو , حقوق بازیگران سریال شهرزاد

یکی از شخصیت های اصلی مجموعه است که هیچ کدام از عوامل سریال تمایلی به بازگوکردن کاراکتری که بازی می کند، ندارند. حتی در کاتالوگ سریال هم عکس و نام او جزء سه نفر اول آمده، اما هیچ اشاره ای به نقش او نشده است. با این وجود حشمت یکی از مرموزترین شخصیت های سریال است که ما هم هیچ چیز در مورد آن نمی دانیم.


محمود پاک نیت

جمشید

بازیگران سریال شهرزاد 2 , بازیگران جدید سریال شهرزاد , دستمزد بازیگران سریال شهرزاد

او هم یکی دیگر از افراد نزدیک و مورد اطمینان بزرگ آقاست. هاشم و جمشید با اینکه زیردستان بزرگ آقا به حساب می آیند اما مثل اعضای خانواده او هستند و بزرگ آقا کاملا به آنها اطمینان دارد. جمشید، پدر شهرزاد، کاراکتر اصلی قصه است و در داستان عشقی ماجرا بین حرف بزرگ آقا و خواسته دخترش گیر می کند.


مصطفی زمانی

فرهاد


عکس بازیگران سریال شهرزاد جدید , سریال شهرزاد , فصل دوم سریال شهرزاد

پسر هاشم خان که دانشجو ادبیات است و عشاق شهرزاد، دختر جمشید شده است. فرهاد روزی که با شهرزاد قرار ملاقات داشته (همان 28 مرداد معروف) بر اثر اتفاقاتی دستگیر شده و روانه زندان می شود. در جلسه دادگاه فرهاد، حکم تیرباران برای او بریده می شود و مسیر زندگی اش پس از آن روز تغییر می کند.


ترانه علیدوستی

شهرزاد


بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه , بازیگران سریال ماه و پلنگ , سریال شهرزاد فصل دوم

دختر جمشید خان که دانشجوی پزشکی است و دلباخته فرهاد می شود، اما به دلیل گرفتاری ای که برای فرهاد پیش می آید، بزرگ آقا در تصمیمی غیرمنتظره او را برای دامادش قباد انتخاب می کند! بار دراماتیک ماجرا از اینجا اوج می گیرد که شهرزاد در دوراهی عشق دیرینه اش و ازدواجی اجباری قرار گرفته است.


پریناز ایزدیار

شیرین


بازیگران سریال برادر , بازیگران سریال پریا , بازیگران سریال آینه

دختر بزرگ آقا که با پدر و همسرش در یک خانه زندگی می کند، اما به دلیل به وجود آمدن برخی مسائل، پدرش تصمیم می گیرد برای او هوو بیاورد و پای یک زن دیگر را به زندگی اش باز کند.


جمشید هاشم پور

سرگرد پولادشکن


سری دوم سریال شهرزاد , بازیگران شهرزاد , سریال شهرزاد 2

جمشید هاشم پور که سال ها از بازی در سریال ها امتناع می کرد، سرانجام طلسمش با سریال «شهرزاد» شکسته شد و در این مجموعه عهده دار یکی از نقش های کلیدی شد، نقش یک سرگرد شهربانی که سرنخ خیلی از ماجراها در دست اوست.


ویدیو : بازیگران سریال «شهرزاد» و نقش هایشان