دلیل عدم حضور رسانه‌ ها در تمرین تیم ملی : مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران ...


مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران درباره دلایل عدم حضور نمایندگان رسانه های گروهی در تمرین امروز توضیحی ارائه کرد. خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان امروز (سه‌شنبه) از ساعت 11 در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد که به دلیل برخی قوانین این مرکز، رسانه‌ها نتوانستند در موعد مقرر برای پوشش خبری این تمرین اقدام کنند.

محسن معتمدکیا، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه چرا خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های گروهی نتوانستند در تمرین امروز حاضر شوند به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تا آخرین لحظه مکان تمرین امروز تیم ملی مشخص نبود و بعد از مساعدت پژوهشگاه صنعت نفت برای انجام تمرین تیم ملی در این مکان و قوانین و مقررات خاص این پژوهشگاه علمی و لزوم نیاز به هماهنگی از سوی رسانه‌ها با روابط عمومی این پژوهشگاه نتوانستیم در تمرین امروز میزبان نمایندگان رسانه‌های گروهی باشیم.

وی افزود: به هر حال هر سازمان، نهاد یا پژوهشگاهی قوانین و مقررات خاص خودش را دارد و با توجه به اینکه تا به حال پژوهشگاه صنعت نفت میزبان تیمی ورزشی نبوده و تنها برای کمک و یاری به تیم ملی مسئولان این پژوهشگاه زمین تمرین‌شان را در اختیار تیم ملی قرار داده‌اند، نمی‌توان کسی را مقصر دانست. به امید خدا پس از انجام هماهنگی رسانه‌های گروهی با پژوهشگاه صنعت نفت، طبق قوانین این پژوهشگاه، بتوانیم در تمرین روزهای آینده در خدمت خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران باشیم.


ویدیو : دلیل عدم حضور رسانه‌ ها در تمرین تیم ملی