اولین هاوربرد قابل خرید جهان +عکس : این هاوربرد از ۳۶ فن الکتریکی استفاده شده ...


این هاوربرد از ۳۶ فن الکتریکی استفاده شده که قدرتی معادل ۲۷۲ اسب بخار تولید می‌کنند و به همین دلیل می‌توانند افراد قرار گرفته روی هاوربرد را از زمین بلند کنند. مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: اگر به داشتن یک «هاوربرد» (Hoverboard) علاقه دارید، می‌توانید محصول جدید شرکت «آرکا اسپیس» (Arca Space) که «آرکابرد» (ArcaBoard) نام دارد را با قیمت ۱۹۹۰۰ دلار پیش‌خرید کنید.

اولین کامپیوتر جهان , اولین عکس جهان , اولین های جهان

برای این هاوربرد از ۳۶ فن الکتریکی استفاده شده که قدرتی معادل ۲۷۲ اسب بخار تولید می‌کنند و به همین دلیل می‌توانند افراد قرار گرفته روی هاوربرد را از زمین بلند کنند.

حداکثر سرعت آرکابرد ۲۰ کیلومتر برساعت است و کاربران می‌توانند شش دقیقه با آن حرکت کنند. شارژ کردن این محصول در حالت عادی ۶ ساعت طول می‌کشد، اما اگر یکی از وسیله‌های جانبی آرکابرد که ۴۵۰۰ دلار قیمت دارد را خریدرای کنید، می‌توانید در مدت ۳۵ دقیقه این وسیله را شارژ کنید. این محصول در اواسط فروردین ماه سال ۹۵ در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

البته قیمت بالای آرکابرد و مدت زمان کمی که می‌توان از آن استفاده کرد، باعث می‌شود که کاربران از این محصول استقبال زیادی نکنند.

اولین لپ تاپ جهان , اولین خودرو جهان , اولین ماشین در جهان

اولین پادشاه جهان , اولین ها در جهان , اولین پیوند سر در جهان

شرکت «آرکا اسپیس» از سال ۱۹۹۹ فعالیت خودش را برای ساخت تکنولوژی‌های هوافضا آغاز کرد. این شرکت هم اکنون روی ساخت «پهپاد» (Drone) کار می‌کند و قصد دارد آن‌ها را به صورت تجاری راهی بازار کند.

این شرکت در ۱۵ سال گذشته محصولی به فروش نرسانده و تنها روی تکنولوژی‌های مختلف کار کرده است. هاوربرد «آرکابرد» از جمله اولین محصولاتی است که این شرکت قصد دارد آن را راهی بازار کند.

اولین ماشین حساب جهان , اولین مرگ خودخواسته جهان , اولین کشور افسرده جهان

اولین عمل پیوند سر در جهان , اولین مکالمه تلفنی جهان , اولین شگفتی طبیعی جهان

آموزش حل مکعب روبیک 3 325٪ تخفیف در اولین خرید  , اولین توپ طلای جهان , اولین سکه جهان

مراکز خرید جهان , اولین تلویزیون کنترل دار جهان , اولین سکه ها جهان


ویدیو : اولین هاوربرد قابل خرید جهان +عکس