ارتش شیرهای دریایی در روسیه!+تصاویر : در این مراسم تعدادی شیر دریایی اموزش ...روز نیروی دریایی ارتش , ارتش روسیه به جنگ افزار پیشرفته لیزری مسلح شد , وداع ارتش روسیه با سپر هوایی شوروی

در این مراسم تعدادی شیر دریایی اموزش دیده با لباس فرم نظامی در حوض های بزرگ به انجام حرکات مختلف مشغول بوده و دقیقا شبیه به سربازان رفتار کردند.

روس‌ها نظامی گری را به شدت دوست دارند. آمارها نشان می‌دهد که بیشترین میزان نمایشگاه‌ها یا جشنواره های نظامی نیز در این کشور برگزار می شوند. بخش عظیمی از بودجه این کشور نیز صرف امور دفاعی و تقویت ارتش می شود.

 

روز گذشته و هم زمان با هفتادمین سال پایان جنگ جهانی دوم، جشنواره ای نظامی در منطقه سردسیر ایرکوتسک روسیه برگزار شد که با دیگر جشنواره های نظامی تفاوت داشت.
در بخشی از این مراسم تعدادی شیر دریایی آموزش دیده با لباس فرم نظامی در حوض های بزرگ به انجام حرکات مختلف مشغول بوده و دقیقا شبیه به سربازان رفتار کردند. این حیوانات گاهی خبردار ایستادند، گاهی اسلحه های خود را در دستان جابجا کردند و حتی در آب رژه رفتند. این برنامه جذاب مورد توجه تمام رسانه های جهان قرار گرفت و تحلیل های متنوعی از آن صورت گرفت. در ادامه نگاهی داریم به تصاویری از زندگی نظامی چند شیر دریایی در روسیه:

 

کابینت آشپزخانه به رنگ سبز آبی کف دریایی تصاویر , تصاویر رژه روز ارتش 95 , انتخاب ملکه زیبایی ورزشکاران روسیه تصاویر

 

واژگونی مینی بوس سربازان نیروی دریایی ارتش در نوشهر عکس , هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش گرامی باد 724 , تصاویر تصادف سربازان ارتش

 

تور روسیه , روسیه , ارتش

 

تصاویر زیبا , تصاویر , تصاویر گرافیکی با اسم درخواستی شما

 

اخبار گوناگون - نامه نیوز


ویدیو : ارتش شیرهای دریایی در روسیه!+تصاویر