کتاب خوان آمازون kindle voyage معرفی شد : کتاب خوان آمازون kindle voyage معرفی ...معرفی کتاب , کتاب معرفی ایده , معرفی کتاب های خوب

کتاب خوان آمازون kindle voyage معرفی شد
آمازون در کنار معرفی تبلت های جدید خود ، کتاب خوان kindle voyage را معرفی کرد که به دلیل ویژگی های خوبی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

معرفی کتاب کودک , معرفی کتاب های خواندنی , معرفی کتاب خوب

معرفی بهترین کتاب ها , معرفی کتاب موفقیت , معرفی بهترین کتاب های طنز


این توجه به چند دلیل مختلف ایجاد شده است؛ نخست آن که صفحه نمایش آن ۳۰۰ppi می‌باشد که اندازه بسیار عالی برای یک کتاب‌خوان است. علاوه بر آن شیشه به کار گرفته شده در آن توانسته میزان تشعشعات را کاهش دهد و حس یک کاغذ معمولی را بیش از قبل برای کاربر تداعی کند.

  

معرفی بهترین کتاب های موفقیت , معرفی کتاب های ادبی , معرفی تازه های کتاب کوذک


همچنین سنسورهای pagepress نصب شده در سمت راست و چپ صفحه نمایش آن نیز با یک فشار کوچک می‌تواند به صفحات بعد برود و در پاسخ نیز یک واکنش لرزشی را در دست کاربر به وجود می‌آورد. این سنسور در حاشیه صفحه نمایش قرار گرفته؛ محلی که بیشتر کاربران به هنگام در دست گرفتن تبلت ها آنجا را لمس می‌کنند.

 

معرفی برترین کتاب ها برای پاییز امسال , کتاب خوان ها بیشتر عمر می کنند  , معرفی چند کتاب از پرفروش ترین کتابهای تاریخ جهان

 
kindle voyage ضخامتی تنها ۷.۶ میلی متری دارد و پشت آن از منیزیم ساخته شده؛ همچنین صفحه نمایش آن بنا به میزان مورد نیاز و به شکل اتوماتیک، نور را برای کاربر تنظیم می‌کند. این کتاب‌خوان در آمریکا و از اواخر اکتبر با قیمت ۱۹۹ دلار ارائه می‌شود، همچنین مدل وای فای دار آن نیز با قیمت ۲۶۹ دلار به فروش خواهد رسید. آمازون همچنین مدل معمولی kindle را به قابلیت تاچ مجهز کرده است که در کنار مدل voyage با قیمت ۷۹ دلار به بازار وارد می‌شود.

منبع : gadgetnews.ir


ویدیو : کتاب خوان آمازون kindle voyage معرفی شد