چیپس طعم دار نخورید! : چیپس طعم دار نخورید! بررسی ها نشان می دهند افراد چاقی ...چیپس , چیپس و پنیر , فیش اند چیپس

چیپس طعم دار نخورید!

بررسی ها نشان می دهند افراد چاقی كه سالها به باشگاه های ورزش می روند اما نتیجه لازم را نمی گیرند، باید مورد روانشناسی انگیزش قرار گیرند تا متخصص علت اصلی لاغر نشدن آنها را پیدا كند.

پزشكان به تازگی دریافته اند كه افراد چاق اگر می خواهند با ورزش كردن خود را لاغر كنند باید با شادی ورزش كنند وگرنه نتیجه ی معكوس بدست می آورند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ براساس جدیدترین پژوهش ها، افراد چاقی كه با ناراحتی و یا به اجبار ورزش می كنند نتیجه ی كمتری از وقت ، زمان و تمریناتی كه انجام داده اند بدست می آورند.

گفتنی است در عین حال، ورزش كردن تنها عامل برای كاهش وزن نیست و در رتبه ی دوم قرار دارد، رتبه اول برای كاهش وزن، توجه و نظارت دقیق بر روی رژیم غذایی فرد است.
بررسی ها نشان می دهند افراد چاقی كه سالها به باشگاه های ورزش می روند اما نتیجه ی لازم را نمی گیرند، باید مورد روانشناسی انگیزش قرار گیرند تا متخصص علت اصلی لاغر نشدن آنها را پیدا كند.

از جمله دیگر عوامل بروز چاقی، عادات نامناسب غذایی، فاكتورهای ژنتیكی، مشكلات هورمونی و بالا رفتن سن است.
در عین حال مربیان ورزش كه بر روی ورزش افراد چاق نظار ت داشته اند، بیان می كنند افراد چاقی كه ورزش استاندارد تحت نظارت مربی را با علاقه انجام می دهند بهترین نتیجه را كسب می كنند./باشگاه خبرنگاران

 

 


ویدیو : چیپس طعم دار نخورید!