چراغ سبز دایی به کریمی :       اگر بتوانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم مطمئناً ... 

علی دایی و علی کریمی , دایی کریمی , کریمی من چه رفاقتی با دایی دارم

 

 

اگر بتوانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم مطمئناً می‌توانیم به پرسپولیس کمک کنیم. هیچ کس به یاد ندارد که من به کریمی در گذشته بی‌احترامی کرده باشم. متأسفانه در گذشته مسائلی اتفاق افتاد که فاصله‌ها زیاد شد ولی الان باید قدر امثال کریمی را بیشتر بدانیم.

 

سایت گل ـ گویا علی دایی سرمربی پرسپولیس در خصوص بازگشت علی کریمی به این تیم چراغ سبز نشان داده و حرف‌های او نشان می‌دهد که احتمال پرسپولیسی شدن جادوگر در روزهای آینده بسیار زیاد است. دایی در آخرین مصاحبه‌ای که در روزنامه پرسپولیس انجام داده در مورد بحث پرسپولیسی شدن کریمی می‌گوید:« من همیشه علی را دوست داشته و دارم شاید بعضی مسائل اتفاق افتاده که تعابیر مختلفی را به همراه داشته است اما من کریمی را دوست دارم و حضور او می‌تواند به هر تیمی کمک کند. الان حیف است چنین سرمایه‌ای را از دست بدهیم و من حتما با کریمی صحبت خواهم کرد.»

او ادامه می‌دهد:« اگر بتوانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم مطمئناً می‌توانیم به پرسپولیس کمک کنیم. هیچ کس به یاد ندارد که من به کریمی در گذشته بی‌احترامی کرده باشم. متأسفانه در گذشته مسائلی اتفاق افتاد که فاصله‌ها زیاد شد ولی الان باید قدر امثال کریمی را بیشتر بدانیم.»

دایی در خصوص وضعیت شیث رضایی و مصاحبه‌ای که این بازیکن انجام داده می‌گوید:«‌متأسفانه باید بگویم که او نتوانست قدر جایگاه خود را بداند و کارهایی انجام داد که دور از شأن یک بازیکن پرسپولیس بود. خدا را شکر می‌کنم که تمام بازیکنان پرسپولیس به این مسأله تأکید داشتند که خیلی از حرف‌های شیث در مصاحبه‌ای که انجام داد کذب محض است و ایشان مرتکب رفتارهایی شده که دیگر شرایط برای ادامه همکاری مناسب نیست و من تا زمانی که در پرسپولیس هستم رضایی در این تیم نخواهد بود.»

سرمربی پرسپولیس تأکید می‌کند:«‌خدا وکیلی خیلی از حرف‌های شیث خنده‌دار بوده و باید بگویم اتفاقات مربوط به این بازیکن فقط به یکی، دو مورد خلاصه نمی‌شود. متأسفانه او مسائل کذبی را مطرح کرده که البته قصد جواب دادن به آنها را ندارم.».../سایت گل


ویدیو : چراغ سبز دایی به کریمی