معنای پاک ترین دولت این بود؟ / قوه قضائیه به دنبال پیگیری پرونده های دولتمردان سابق است :پیگیری گم شدن 17 پرونده فساد در دولت قبل , پیگیری پرونده قضایی , پیگیری پرونده

غرویان در واکنش به خبر دستگیری معاون اجرایی رئیس جمهور سابق به فرهیختگان آنلاین گفت: این اتفاقات نشان دهنده این است که قوه قضاییه در صدد است که به پرونده مفاسد اقتصادی و مفاسد دولتمردان رسیدگی کند، این اقدام خوبی است چراکه مردم اطمینان و اعتمادشان به دستگاه قضا بیشتر می شود.

آیت الله محسن غرویان معتقد است که رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی باعث اعتماد روز افزون دولت به قوه قضائیه می شود.

غرویان در واکنش به خبر دستگیری معاون اجرایی رئیس جمهور سابق به فرهیختگان آنلاین گفت: این اتفاقات نشان دهنده این است که قوه قضاییه در صدد است که به پرونده مفاسد اقتصادی و مفاسد دولتمردان سابق رسیدگی کند، این اقدام خوبی است چراکه مردم اطمینان و اعتمادشان به دستگاه قضا بیشتر می شود.

وی افزود: این بازداشت ها سوالاتی برای مردم ایجاد کرده است،  آیا معنای پاک ترین دولت را داشتن، همین بود؟ هم اکنون یکی از معاونان رییس جمهوری سابق در زندان و دیگری در باز داشت است، آخر اینها حکایت از چه می گند؟

این استاد حوزه و دانشگاه در واکنش به سئوالی در مورد پشت کردن احمدی نژاد به بقایی گفت: پشت کردن ها و رو کردن ها در صحنه سیاست خیلی زیاد است.

وی افزود: دعوای رحیمی و احمدی نژاد و نامه نگاری های آن دو نمونه همین پشت کردن ها و رو کردن ها در عالم سیاسی است.

غرویان تصریح کرد: با این اوصاف، نمی شود به این  احمدی نژاد اعتماد کرد، انسان باید خیلی با احتیاط به این حوادث نگاه کند.

 

 

اخبار سیاسی - فرهیختگان آنلاین

 

 


ویدیو : معنای پاک ترین دولت این بود؟ / قوه قضائیه به دنبال پیگیری پرونده های دولتمردان سابق است