سفری به سرزمین جذاب «دیزنی ورلد» : والت دیزنی ورلد، بزرگترین منطقه توریستی ...


والت دیزنی ورلد، بزرگترین منطقه توریستی دیزنی در دنیا است. در اینجا به معرفی این سرزمین شگفت انگیز، و دلایل دوست داشتنی بودن آن می پردازیم.      

پادشا - ترجمه از ساره محمدی: بیش از 40 سال از افتتاح والت دیزنی ورلد (Walt Disney World) می گذرد. از آن زمان، مکان های دوست داشتنی بسیاری به آن اضافه شد تا این سرزمین را (با بیش از 50 میلیون بازدید کننده در سال) به یکی از جذاب ترین مناطق توریستی دنیا تبدیل کند. امروزه دیزنی ورلد (با 4 پارک، 2 پارک آبی و 26 هتل)، واقع در ایالت فلوریدا، بزرگترین منطقه توریستی دیزنی در دنیا محسوب می شود. برای همه ما جالب است بدانیم که چرا این مکان توریستی برای افراد در تمام گروه های سنی به این اندازه جذاب است. در ادامه به معرفی این سرزمین شگفت انگیز، و دلایل دوست داشتنی بودن آن در نظر کودکان و بزرگسالان می پردازیم.  

1.    وجود هتل های بی نظیر

این مکان با 26 هتل با هزینه های مختلف، امکان اسکان افراد با سطوح مالی متفاوت را فراهم می کند. اگر برای ولخرجی کردن پول کافی دارید، هتل «Animal Kingdom Lodge» را به شما توصیه می کنیم. این هتل با اتاق های بزرگ، امکان تماشای منظره های بسیار زیبا از پنجره، عبور حیواناتی همچون زرافه و گورخر، از میان راهرو ها و اتاق ها و ... را برایتان فراهم می کند. همچنین در پایان یک روز پر از هیجان و خستگی، می توانید پاهایتان را در آب استخر گذاشته و خستگی در کنید، سپس از غذا و نوشیدنی های دلچسب رستوران هایش لذت ببرید. 

پایتخت سبز اروپا، سرزمین جذاب توریست ها , والت دیزنی , جذاب

2.    دستبند جادویی، کلیدی برای همه چیز

دیزنی، با مچبند های شگفت انگیزش (MagicBands)، سطح بالایی از تکنولوژی را عرضه می کند. این ایده و طراحی جالب، سفر شما را در پارک ها و جاذبه های دیزنی ورلد سبک و آسان کرده، و براستی همچون کلیدی برای تجربه انواع امکانات این محیط دوست داشتنی عمل می کند. هر یک از این مچبند ها شماره سریال مختص خود را دارد و می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری نمایید. پس از خریداری، با این مچبند می توانید درب اتاق هتل را باز کرده، وارد پارک ها شوید، و یا غذا سفارش دهید.

پی سی ورلد , سریال وست ورلد , سرزمین عجایب

3.    سواری های قدیمی با همان احساس و لذت خوب بچگی

Space Mountain با دیزنی عجین شده است، و سخت است باور اینکه این سازه، از سال 1975 تا به امروز، اینچنین جذابیت خود را حفظ کرده باشد. چرخ و فلک و اسباب بازی های پر هیجان (که در سال 2009 به روز رسانی شده اند)، به همراه نورپردازی و جلوه های ویژه، فضای پرهیجانی برای بازدیدکنندگان فراهم می کند؛ بطوریکه در این سواری ها صدای جیغ به یک تم دائمی تبدیل شده است. اما اگر تفریحی با هیجانی کمتر از این می خواهید، Splash Mountain را به شما توصیه می کنیم. این سواری لذتبخش، با صدا و صحنه های بسیار زیبا، به داستانِ Br’ER Rabit مربوط می شود.

اندروید سرزمین موبایل , شعار های تبلیغاتی جذاب , دیزنی لند

اگر به Magic Kingdom  وارد می شوید، The Haunted Mansion، Thunder Mountain، و Pirates of the Caribean  را فراموش نکنید! جدیدترین جاذبه تفریحی این پارک «قطار هفت کوتوله» است که شخصیت های متحرک کارتونی بیشتری ارائه می دهد.

سرزمین موج های آبی , وست ورلد , سرزمین موجهای آبی

4.    غذاهایی برتر از «فوق العاده»!

بیش از 475 رستوران، با انواع غذا و قیمت های مختلف در سرتاسر والت دیزنی ورلد وجود دارد. در پاییز هر سال، بیش از یک میلیون افراد «غذا دوست» و «خوش خوراک»، در جشنواره غذا و نوشیدنی این مکان شرکت می کنند و از خوراکی های رایگان (از سرتاسر جهان) که در خیابان ها سرو می شود لذت می برند. هر یک از هتل ها، رستورانی منحصربفرد دارد که می توانید از غذاهایی آفریقایی/هندی همراه با نوشیدنی های آفریقایی آن لذت ببرید. اگر شام های دلپذیر می خواهید رستوران مدیترانه ای Citricos  را به شما توصیه می کنیم.

اخبار جذاب , دیزنی , وست‌ورلد

سه بیگانه در سرزمین ناشناخته , چگونه جذاب باشیم , دختر جذاب

5.    امکان سلفی گرفتن با شخصیت های کارتونی

در «تمام» نقاط این شهر بازی، امکان عکسبرداری وجود دارد. پس حتما دوربین عکاسی همراهتان باشد تا بتوانید تمام این لحظات را ثبت کنید. همچنین سرتاسر این مکان، مجهز به سیستم رایگان اینترنت پر سرعت است و هر لحظه که بخواهید می توانید سلفی هایتان را در اینترنت آپلود کنید. علاوه بر این، می توانید بفهمید کجا (و چه وقت) کاراکترهای محبوبتان ظاهر می شوند. اگر برای عکس گرفتن با کاراکترها از عکاس های رسمی استفاده می کنید، می توانید بعدا با استفاده از دستبند های جادویی به این تصاویر دسترسی پیدا کنید.
     
سریال سرزمین آهن , سرزمین آهن , سریال سرزمین کهن

6.    «بهترین» پارک های آبی دنیا

والت دیزنی ورلد دو پارک آبی دارد: Typhoon Lagoon (یکی از بزرگترین استخرهای موج دنیا)، و Blizzard beach (مرکز بزرگترین سرسره های آبی جهان). بازدید یکی از این پارک ها (و یا هر دوی آن) بسیار توصیه می شود. در Typhoon Lagoon افراد بسیار شجاع و کله شق از کوه «گاشمور» بالا می روند و پس از فتح قله، از ارتفاع 37 متری، با سرعت 100 کیلومتر «سقوط آزاد» می کنند. بنابراین، این موج سواری به کسانی که ناراحتی قلبی دارند و یا شجاعت کافی ندارند به هیچ وجه توصیه نمی ش:/..د. اگر یک تفریح آبی لذت بخش و در عین حال آرام تری می خواهید، موج سواری با تیوپ در رودخانه آرام را به شما توصیه می کنیم.

کامپیوتر سفری خودرو چیست , متن عاشقانه کوتاه و جذاب , چگونه صحبت کنیم تا جذاب شویم؟

سرزمین موجهای آبی مشهد , خبرهای جذاب , جذاب ترین مرد سال 2016

7.    سواری هایی مخصوص بزرگترها

در استودیوهای هالیوود دیزنی، برج وحشت (Tower of Terror) را از دست ندهید! در این هتل بسته، سقوط آزاد از ارتفاع 50 متری با آسانسور شبح وار 1930 را تجربه خواهید کرد. در قلمرو حیوانات (Animal Kingdom)، قطار پرسرعت و پر از هیجان Expedition Everest آماده سواری دادن به شما در اطراف اورست است. همچنین Epcot’s Test Track یک تجربه تعاملی ماشین سواری است. شما پس از تنظیم خودروتان، یک ماشین سواری بی نظیر را تجربه می کنید. نگران نباشید. در پیچ و خم های جاده، امنیت شما با قلاب و کمربند های ایمنی تضمین می شود. این یک تفریح هیجانی بی نظیر است.

داستان جذاب , دختران جذاب , سرزمین لیلیپوت

سریال وست‌ورلد , چگونه صورتی جذاب داشته باشیم , جذاب بودن

8.    سفرهای اکتشافی
9Xh);قلمرو حیوانات (Animal Kingdom)، با حیواناتی از قبیل فیل، شیر، ببر آماده سرگرم کردن آنهایی است که عاشق حیوانات اند. این مکان 500 هکتاری، بزرگترین پارک دیزنی در جهان است و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که با حیوانات و رفتارهای طبیعی آن ها آشنا شوند. برای نزدیک شدن به این حیوانات، و یا پرسه زدن با آن ها در جنگل مطمئن شوید که دوربین خود را برای ثبت این لحظات تکرار نشدنی به همراه دارید.   

سرزمین اهن , عکس های جذاب , عکس جذاب


ویدیو : سفری به سرزمین جذاب «دیزنی ورلد»