راموس: سرنوشتمان دست خودمان نیست :       سرخیو راموس، مدافع باتجربه رئال در ... 

 

راموس , سرخیو راموس , عشق تعطیل نیست

 

سرخیو راموس، مدافع باتجربه رئال در صحبتهایی اعلام کرد که در صورتی که رئال می خواهد به تعقیب بارسا در صدر جدول ادامه داده و در نهایت بعنوان قهرمانی رقابتهای این فصل لالیگا برسد، لغزش دیگر جایز نیست.

راموس در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه رئال بازتاب یافت ودر آستانه دیدار حساس تیمش مقابل اوساسونا که امشب در ورزشگاه رینو دناواررا برگزار می شود،گفت :« بازی مقابل اوساسونا همیشه سخت و پیچیده بوده، مخصوصا الان که اوساسونا در شرایط سختی گرفتار شده، بازی خیلی سخت تر خواهد شد. همه ما باید عزممان را جزم کرده و به پیروزی در تمام بازیها و کسب هر 3 امتیاز ممکن هر بازی ادامه بدهیم. ما باید برروی رقابتهای لالیگا تمرکز کنیم.از آنجایی که متاسفانه سرنوشتمان دست خودمان نیست ، نباید هیچ امتیاز دیگری از دست بدهیم فاصله کمی داریم ولی نباید اجازه دهیم که این فاصله افزایش یابد. »

راموس درادامه با تحلیل حریف امشب تیمش در رقابتهای لالیگا گفت:« اوساسونا همیشه کار را برای ما سخت می کند ولی ما به خوبی آنها را می شناسیم.ورزشگاه «رینو دناواررا» ورزشگاه کوچکی است و هواداران کاملا به زمین نزدیک هستند و این تاثیر زیادی دارد. ولی ما باید این موضوع را نادیده گرفته و بازی خودمان را انجام دهیم و هر سه امتیاز ممکن را کسب کنیم. درحال حاضر اوساسونا برای فاصله گرفتن از رده های خطرناک پائین جدول تلاش می کند ولی تیمی زخم خورده همیشه خطرناک تر است.»


ویدیو : راموس: سرنوشتمان دست خودمان نیست