ثبت لحظه‌ای نادر از پرش هم زمان دو نهنگ + تصاویر : عکس برداری از شیرجه وال ...عکس برداری از شیرجه وال ها کار بسیار دشواری است. حال آنکه یک عکاس شانس تصویربرداری از شیرجه هم زمان دو وال غول پیکر را داشته باشد، یک شانس نادر و با ارزش است.

بدون مقدمه باید گفت در این گزارش صحبت درباره یکی از نادرترین عکس‌های تاریخ است! عکسی از جهش فوق العاده دو وال 40 تنی از داخل آب به سمت آسمان اکنون یکی از پر بازدیدترین تصاویر در شبکه های اجتماعی به حساب می آید.

تفریح بیرون پریدن از آب مختص دلفین هاست و عمولا وال های عظیم الجسه علاقه ای به اینکار ندارند. بنابراین عکس برداری از شیرجه وال ها کار بسیار دشواری است. حال آنکه یک عکاس شانس تصویربرداری از شیرجه هم زمان دو وال غول پیکر را داشته باشد، یک شانس نادر و با ارزش است.

آقای جان مانفورد همان عکاس خوش شانسی است که در نزدیکی سواحل هاوایی هوس عکاسی از این جانوران را کرد و خیلی زود هم به خواسته اش رسید! با ثبت یک گزارش تصویری ارزشمند از پرواز وال های کوهان دار اکنون یکی از عکاسان مشهور جهان است.

در ادامه این گزارش تصویری، نگاهی داریم به برخی از عکس های ثبت شده توسط مانفورد در هاوانا:

 

تصاویر امام زمان , رویاها تا زمان رسیدن زیبایند و در لحظه رسیدن , لحظه تصادف روح سرگردان با چند خودرو تصاویر

 

مهنازافشاربا لباس عروس در نهنگ عنبر تصاویر , زمان پخش فصل هفتم بازی تاج و تخت تصاویر , مهناز افشار با لباس عروسی در نهنگ عنبر تصاویر

 

نادر بروسلی اینستاگرام اکنون در تیمارستان تصاویر , نادر بروسلی اینستاگرام، اکنون در تیمارستان تصاویر , تصاویر جالب شکار لحظه ها از دنیای حیوانات

 

تور لحظه آخر سیرسمان , تور لحظه آخری , امام زمان

 

زمان , تور لحظه آخری کیش , بلیط لحظه آخری

 

تور لحظه آخری مشهد , مدیریت زمان , نهنگ عنبر

 

اخبار گوناگون - نامه نیوز

 


ویدیو : ثبت لحظه‌ای نادر از پرش هم زمان دو نهنگ + تصاویر