توزیع مواد مخدر با خودروهای لوکس در تهران : اخبار حوادث - توزیع مواد مخدر با ...اخبار حوادث - توزیع مواد مخدر با خودروهای لوکس در تهران

زوج جوانی که با همکاری یکدیگر اقدام به ترانزیت و توزیع مواد مخدر در سطح پایتخت می کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران در پی ارجاع پرونده ای در خصوص توزیع مواد افیونی در سطح پایتخت توسط یک باند خانوادگی رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات ماموران آغاز که با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، زن و شوهر جوانی به نام های «مهران» و «زینت» ضمن قاچاق و ترانزیت مواد افیونی از شرق کشور، آنها توسط دو دستگاه خودروی گران قیمت و لوکس سواری به شهرستان کرج منتقل و در آنجا پس از بسته بندی به پایتخت آورده و توزیع می کنند.

به دنبال این موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضایی و همکاری پلیس شهرستان کرج به مخفیگاه متهمان که در فردیس، جاده ملارد بود، مراجعه و ضمن رعایت موازین شرعی و قانونی و بستن راه های فرار به مخفیگاه یورش بردند.

ماموران پس از دستگیری دو متهم، از مخفیگاه زوج جوان 81 کیلوگرم تریاک، 4 میلیون و 200 هزار تومان وجه نقد و دو دستگاه خودرو لوکس کشف و ضبط کردند.

سرهنگ محمد بخشنده، سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل ماموران انتظامی فردیس شدند.
اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

 


ویدیو : توزیع مواد مخدر با خودروهای لوکس در تهران