تشنج و درگیری در صحن مجلس +عکس : تصویب طرح قدام متناسب متقابل دولت جمهوری ...


تصویب طرح قدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام در مجلس برای دقایقی موجب بروز تنش در صحن علنی شد. فرارو: در جلسه امروز مجلس که محمدجواد ظریف وزیرامور خارجه، عباس عراقچی و مجید تخت روانچی نیز حضور داشتند از مجموع 250 نماینده حاضر، 161 نفر در موافقت با طرح برجام رای دادند و تنها 59 نفر با این طرح مخالفت کردند. این در حالی بود که با رای گیری درباره این طرح تنش در مجلس بوجود آمد.

پس از ارایه پیشنهاداتی از سوی برخی نمایندگان مجلس، حمید رسایی به سمت صندلی علی لاریجانی رفت و با فریاد خواستار بیان تذکر بود که لاریجانی او را به کناری زد و گفت شما چرا این طوری رفتار می کنید، رسایی به فریادهای خود ادامه داد و در نهایت نمایندگان وی را به پایین جایگاه هیات رییسه هدایت کردند.

سپس مهدی کوچک زاده به سمت لاریجانی رفت و با فریاد خطاب به لاریجانی گفت: این تصمیم هیچ ربطی به رهبری ندارد، تصمیم لاریجانی است و ما مخالفیم.

در این زمان عده ای از نمایندگان در جایگاه هیات رییسه جمع شدند و به دلیل ازدحام و شلوغی که در مجلس ایجاد شد، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جلسه را ترک کرد.

در ادامه بسیار از نمایندگان دور کوچک زاده جمع شدند و خواهان آرام کردن وی بودند ولی کوچک زاده سعی می کرد رو به دوربین های عکاسی و فیلم برداری به فریادهایش ادامه دهد.

در جایگاه هیات رییسه نیز درگیری هایی بین نمایندگان بود به طوری که حمید رسایی و قاضی پور با هم درگیری فیزیکی پیدا کردند و نمایندگان آنها را از هم جدا کردند.

شلوغی و ازدحام در جایگاه هیات رییسه به حدی رسیده بود که بیش از 50 نماینده در جایگاه هیات رییسه بودند و با هم صحبت می کردند و در پایین جایگاه هیات رییسه، ازدحام نمایندگان ادامه داشت، علی اصغر زارعی به سمت عراقچی و تخت روانچی رفت با فریاد با آنها سخن می گفت و نمایندگان بدور آن ها جمع شده بودند. برای لحظاتی کوچک زاده به جمع آنان آمد و به اعتراض هایش ادامه داد.

تشنج و درگیری در مجلس , درگیری لفظی در مجلس , درگیری مجلس برجام

درگیری لفظی دکتر ظریف در مجلس , ماجرای درگیری قاضی پور با خبرنگار در مجلس , درگیری قاضی پور با یک خبرنگار در مجلس

مجلس , مرکز پژوهش های مجلس , مجلس دهم

تشنج , روحانی در مجلس , نماینده مجلس

ظریف در مجلس , روز مجلس , مجلس ضربت زدن

درگیری مسلحانه , انتخابات مجلس , درگیری با پلیس

اعضای کمیسیون های مجلس دهم , درگیری در کنسرت داریوش , ظریف مجلس

مجلس های جدید همراه محسن لرستانی , انتخابات مجلس دهم , زنگنه در مجلس

نتایج انتخابات مجلس دهم , لیست نمایندگان مجلس دهم , رییس مجلس خبرگان

فراکسیون های مجلس دهم , درگیری مارادونا , کمیسیون های مجلس دهم


ویدیو : تشنج و درگیری در صحن مجلس +عکس