تجمع شبانه روزی مالباختگان شرکت پدیده شاندیز در تهران و مشهد : طلبکاران پدیده ...طلبکاران پدیده شاندیز شبانه روز در خیابانهای دو کلانشهر ایران تجمع می کنند و از مسئولان می خواهند تکلیف طلب آنها مشخص شود.

 در روزهای گذشته اولین قسط از مطالبات طلبکاران موسسه میزان با مشارکت بانک صادرات پرداخت شده است. شاید همین پرداخت بدهی باعث شده تا طلبکاران سایر شرکتهایی که به مشکل برخورد کرده اند از جمله پدیده شاندیز، تهییج شوند به صورت شبانه روزی در کلانشهرهای ایران تجمع کنند. تجمعاتی که این روزها رنگ و بوی خانوادگی گرفته و طلبکاران شاندیز با همسر و کودک در آن حضور پیدا می کنند.


امروز، مالباختگان پدیده شاندیز در مقابل وزارت کشور در خیابان فاطمی تهران تجمع کردند و با در دست داشتن پلاکاردهایی از مسئولان خواستند تا تکلیف طلب آنها را مشخص کنند.


تصاویری که به دست ما رسیده نشان می دهد در این تجمع، کودکان و همسران مالباختگان نیز حضور دارند و با در دست داشتن پلاکاردهایی از مسئولان قضایی می خواهند وضعیت محسن پهلوان، مدیرعامل این شرکت را روشن کنند.


امشب نیز در مشهد، برخی از طلبکاران پدیده شاندیز با برافراشتن پلاکاردهایی از مسئولان خواستند به فکر طلب آنها باشند. در هفته های اخیر تجمعات این طلبکاران در شهرهای مختلف کشور، شدت گرفته ولی مسئولان می گویند تازه، حسابرسان اقدام به حسابرسی این شرکت کرده اند و مشخص نیست چه زمانی حساب و کتاب پدیده شاندیز روشن می شود.

 

داروخانه های شبانه روزی تهران , پدیده شاندیز مشهد , لیست داروخانه های شبانه روزی تهران

 

سوپرمارکت شبانه روزی تهران , شرکت پدیده شاندیز , رستوران پدیده شاندیز مشهد

 

داروخانه شبانه روزی در تهران , داروخانه های شبانه روزی در تهران , لیست داروخانه های شبانه روزی تهران امید

 

بهترین داروخانه های شبانه روزی تهران , کله پاچه شبانه روزی تهران , داروخانه های شبانه روزی تهران منطقه3

 

داروخانه های شبانه روزی تهران پاسداران , تجمع سهامداران پدیده شاندیز در مقابل مجلس , داروخانه های شبانه روزی تهران pdf

 

طباخی شبانه روزی تهران , داروخامه شبانه روزی تهران , پدیده شاندیز

 

اخبار اجتماعی - خبرآنلاین

 


ویدیو : تجمع شبانه روزی مالباختگان شرکت پدیده شاندیز در تهران و مشهد