از زنی که 4 پا داشت، چه می دانید؟! +عکس : Josephene Myrtle Corbin دختری با ...


Josephene Myrtle Corbin دختری با چهار پا بود. كه در سال 1868 و در بخش Lincoln ایالت تنسی به دنیا آمد... آفتاب نیوز: Josephene Myrtle Corbin دختری با چهار پا بود. كه در سال 1868 و در بخش Lincoln ایالت تنسی به دنیا آمد. نحوه اتصال پاهای اضافه وی نمونه نادری از اتصال دوقلوها را نشان میداد كه به Dipygus مشهور بود كه وی را دارای دو بدن كامل از كمر به پایین نموده بود.2 لگن خاسره و دو جفت پا كه هر پای كوچك داخلی با پای خارجی دیگر جفت بودند.

آیا می دانید , کاشت داشت برداشت , علامه حلی چه ویژگی هایی داشت

 Josephene قادر به حرکت پاهای کوچکتر خود بود اما نمیتوانست برای راه رفتن از انها استفاده کند.در 19 سالگی با پزشکی به نام Clinton Bicknell ازدواج کرد که حاصل آن چهار فرزند دختر و یک پسر بود.او گفته بود که سه فرزند وی حاصل یک بارداری بوده اند و 2 فرزند دیگر حاصل یک بارداری دیگر. Myrtle در 6 می 1928 از دنیا رفت.

ایا می دانید , 11 خاصیت موز که نمی‌دانید , آیا می دانید ؟

بخشی از کتاب Anomalies and Curiosities of Medicine نوشته George M. Gould and Walter L. Pyle:

خانم Myrtle در سن 20 سالگی چنین توصیف می شود: سالم و سر حال. خروج ادرار و مدفوع از دو بدن در زمانهای مختلف روی میدهد، اما قاعدگی برای هر دو جسم همزمان رخ میدهد. در سن 19 سالگی ازدواج کرده است و یکسال بعد، طرف چپ حامله شده است اما چهار ماه بعد بعلت تهوع مداوم و پایدار سقط جنین رخ داده است.

تاریخچه کامیپوتر را می دانید؟ , اولین کسی که خودکار را به ایران آورد چه نام داشت؟ , روایتی از مواجهه رهبر انقلاب با دختری که سگ در بغل داشت


ویدیو : از زنی که 4 پا داشت، چه می دانید؟! +عکس