ابراز ارادت دلال فوتبال به سلطانی‌فر!/ افراد متفرقه چگونه به راهروهای مجلس رسیدند؟ :افراد متفرقه , چگونه دوست داشتن خود را ابراز کنیم؟ , زنان چگونه ابراز علاقه میکنندابراز ارادت دلال فوتبال به سلطانی‌فر!/ افراد متفرقه چگونه به راهروهای مجلس رسیدند؟

عضو هیات علمی جامعة المصطفی‌ العالمیه می‌گوید: مجلس با رای اعتماد به کابینه کمک کند دولت سریعتر کار خود را آغاز کند.

به گزارش ایسنا، بعد از معرفی وزرای پیشنهادی توسط دکتر حسن روحانی، بازار رفت و آمد نامزدها به مجلس شورای اسلامی برای تشریح برنامه‌ها و ارائه نقطه نظراتشان مدام داغ و داغ‌تر می‌شود، اما در شرایطی که وزرای پیشنهادی باید برای اثبات خود و برنامه‌هایشان تلاش کنند، حضور برخی افراد با عنوان "مدعوین وزرای پیشنهادی" در مجلس ، کار برخی کاندیداها را مختل کرده و مشکلاتی را برایشان به وجود آورده است.

در همین رابطه هم ایرج ندیمی، نماینده مردم لاهیجان انتقاداتی را مطرح می‌کند و معتقد است که حضور همراهان وزرای پیشنهادی در راهروهای مجلس شورای اسلامی موجب تحت تاثیر قرار گرفتن نمایندگان می‌شود.

نکته جالب توجه در این میان این است که این افراد در روزهایی که کاندیداهای پیشنهادی برای قانع کردن نمایندگان به مجلس می‌روند، به واسطه چه کسانی اجازه حضور در مجلس شورای اسلامی را پیدا می‌کنند و اساسا به دعوت چه کسانی می‌توانند وارد خانه ملت شوند؟! سوال دیگری که به ذهن می‌رسد این است که چطور این همراهان بدون داشتن هیچ گونه دعوتی از سوی وزرای پیشنهادی بلیت حضور در جلسات کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها را در دست دارند و در یک اتاق و دور یک میز با کاندیداها می‌نشینند و از نزدیک در جریان تشریح برنامه‌هایشان قرار می‌گیرند؟! و یا حتی به وزرای پیشنهادی دست یاری دراز می‌کنند و از آنها می‌خواهند که رخصت بدهند تا برنامه‌هایشان را برای وزارتخانه‌های مورد نظر بنویسند!

چهارشنبه گذشته مسعود سلطانی‌فر، وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان که به همراه هیاتی برای تشریح برنامه‌هایش به مجلس رفته بود، به افرادی در مجلس برخورد که خودشان را مدعو سلطانی‌فر قلمداد می‌کردند. در تیم همراهی کننده‌ی او، محمدرضا داورزنی، محمدرضا پولادگر، کیومرث هاشمی و امیررضا خادم حضور داشتند، با این حال برخی از مدیران و دلالان فوتبالی مدعی بودند که از سوی وزیر دعوت شده اند تا او را در جلسات مجلس همراهی کنند.

تا جایی که یکی از دلال‌های معروف فوتبال احتمالا از طریق یکی از مدیران سابق باشگاه‌ها در جلسه چهارشنبه مجلس شورای اسلامی حاضر شده، مدام نزد وزیر پیشنهادی رفته و می‌گفت که می‌خواهد سلام فلان مربی یا بازیکن را به سلطانی‌فر برساند!

ندیمی نماینده مردم لاهیجان، در این رابطه می‌گوید: " برخی دلالی شغلی می‌کنند و نمایندگان را به نوعی وسیله رسیدن به اهداف خودشان کرده‌اند."

حضور همراهان بی‌دعوت تنها به دلالان فوتبال ختم نشد. یکی از مدیران ورزشی هم اعلام کرده با دعوت وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی رفته و در جلسات حضور پیدا کرده است . این در حالی است که که سلطانی‌فر چنین دعوتی را رد کرده و گفته که مدعوینش تنها داورزنی، پولادگر ، هاشمی و خادم بوده‌اند و به جز این نفرات از کسی نخواسته که در مجلس شورای اسلامی همراهی‌اش کنند. نماینده مردم لاهیجان در خانه ملت پیشنهاد کرده که همراهان وزیر به یکی دو نفر کاهش پیدا کنند و از تردد دهها نفر به اسم همراهان وزرای پیشنهادی به مجلس جلوگیری شود.

حضور این افراد در مجلس شورای اسلامی باعث ایجاد اختلال در کار وزرای پیشنهادی شده تا جایی که کاندیداها به مسئولان ذیربط در مجلس اعتراض کردند و خواستار تدابیر امنیتی بیشتری برای جلوگیری از ورود این دسته از افراد به مجلس شدند که با موافقت مسئولان مربوطه در مجلس قرار است، از این پس سخت گیری بیشتری برای ممانعت از ورود افراد بدون دعوت به مجلس شورای اسلامی صورت بگیرد.

ندیمی در این رابطه با استناد به مواردی از آیین‌نامه مجلس ادامه می‌دهد: " حضور افرادی که به نام همراهان وزرا در مجلس تردد می‌کنند و ارتباطی به کاندیداها ندارند، بیانگر این است که یا می‌خواهند نمایندگان را تحت فشار قرار دهند و یا اطلاعات اشتباه به مجلس بدهند، بنابراین برای جلوگیری از بروز هر اشتباهی باید دقت کرد."

به گزارش ایسنا، نکته عجیب و تامل برانگیز این است که در شرایطی که ورود و خروج به مجلس شورای اسلامی از نظر امنیتی دشوار است، چگونه برخی به راحتی به خانه ملت مراجعه می‌کنند و حتی در کمیسیون‌های تخصصی نیز شرکت می‌کنند؟! /ایسنا

 

 


ویدیو : ابراز ارادت دلال فوتبال به سلطانی‌فر!/ افراد متفرقه چگونه به راهروهای مجلس رسیدند؟