ائتلاف معارضان خواستار حمله نظامی به سوریه شد : ائتلاف معارضان خواستار حمله ...حمله ترکیه به سوریه , سوریه حمله آمریکا به دیرالزور عمدی بود , عکس از حمله آمریکا به سوریه

ائتلاف معارضان خواستار حمله نظامی به سوریه شد

ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه از کشورهای حامی خود خواسته با ایجاد حالت پرواز ممنوع در سوریه، به مناطق مختلف در استان حمص حمله نظامی دقیق کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، در پی آغاز عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی «حمص» ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه خواستار ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه و حمله دقیق به مناطق مختلف این استان شده‌اند.

ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه در بیانیه‌ای تأکید کرد که معارضان اکنون بیش از گذشته نیازمند تصمیمات نهائی و فعالی از سوی مجموعه دوستان سوریه است تا اقدامات نظامی تعیین کننده‌ای در قبال سوریه اتخاذ کند و با ایجاد منطقه پرواز ممنوع در این کشور شرایط را برای حمله نظامی دقیق به پایگاه‌های ارتش فراهم کند.

ائتلاف معارضان همچنین ایران و روسیه را به دخالت آشکار در بحران سوریه متهم کرد و تأکید کرد که سکوت در قبال این مسئله قابل قبول نیست.

معارضان تأکید کردند که در چنین شرایطی سخن گفتن از برگزاری نشست‌های بین المللی بی فایده و بی نتیجه خواهد بود.

این در حالی است که با وجود تأکید واشنگتن و مسکو بر لزوم حضور همه طرف‌های نزاع در کنفرانس ژنو2 معارضان پیش شرط به وجود آمدن توازن نظامی قدرت را به میان می‌کشند.

وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که هرگونه پیش شرطی برای شرکت در ژنو 2 با اصول اولیه این راهکار در تضاد است./فارس

 

 


ویدیو : ائتلاف معارضان خواستار حمله نظامی به سوریه شد