Stuff.tv چیست و کجاست؟ : سایت های بی شماری در زمنیه ها مختلف در دنیای مجازی ...


سایت های بی شماری در زمنیه ها مختلف در دنیای مجازی وجود دارند که تا آنها را به درستی نشناسید، نمی توانید استفاده درستی هم از آنها داشته باشید. ما تصمیم گرفته ایم هر چند وقت یکبار، وب‌سایت‌هایی در زمینه های مختلف به شما معرفی کنیم تا شاید برای یافتن مطالب و خبرهای موردنیاز شما کمک کننده باشد.         پادشا: سایت های بی شماری در زمنیه ها مختلف در دنیای مجازی وجود دارند که تا آنها را به درستی نشناسید، نمی توانید استفاده درستی هم از آنها داشته باشید. برخی از وب‌سایت‌ها در زمینه های خاص فعالیت دارند و برخی دیگر مجله اینترنتی هستند و هر چه بخواهید در آنها می یابید. برخی عکس‌محور هستند و برخی مقاله‌محور. سایت های خبری هم که ماموریت خود را دارند و به طور دایم در حال به‌روزرسانی اخبار روز هستند.

ما تصمیم گرفته ایم هر چند وقت یکبار، وب‌سایت‌هایی در زمینه های مختلف به شما معرفی کنیم تا شاید برای یافتن مطالب و خبرهای موردنیاز شما کمک کننده باشد.

در این پست قصد معرفی وب‌سایت‌ انگلیسی stuff.tv را داریم. این سایت در زمینه فناوری فعال است و هر روز به طور منظم آپ‌دیت می شود. Stuff در واقع یک مجله فناوری و سبک زندگی در کشور انگستان است که اتفاقا تیراژ بالایی هم دارد. در این سایت می توانید از اخبار، بررسی ها، محصولات، برنامه ها و اپلیکیشن های برترین و معرفی محصولات در زمینه های مختلف تکنولوژی همچون کامپیوتر، اسمارت‌فون، دستگاه پخش کننده موسیقی، بلو-ری و ... آگاهی پیدا کنید.

البته همه چیز به فناوری ختم نمی شود و می توانید در مورد ورزش، بازی، ساعت های لوکس، فیلم و موسیقی های برتر دنیا، دنیای مد و وسایل خانه هم اطلاعاتی کسب کنید.

کاربران می توانند از طریق نشانی http://www.themagazineshop.com/all-titles/stuff مشترک مجله استاف بشوند. اشتراک یک ساله برای 12 جلد مجله در حال حاضر، 40 پوند هزینه دارد.

یا می توانید عضو آنلاین وب‌سایت استاف بشوید و از انواع اخبار و بررسی ها مطلع شوید.

ماراگون چیست و کجاست , جن چیست و کجاست , stuff چیست

معرفی سایت

نشانی: http://www.stuff.tv

با باز کردن این وب‌‎سایت، ترکیب رنگ قرمز، سفید و مشکی آن بسیار جلب توجه می کند.

در نوار مشکی بالای صفحه، لینک به وب‌سایت های اجتماعی همچون فیس‌بوک، گوگل پلاس، توئیتر و یوتیوب در سمت چپ و کلیدهای ساخت اکانت و ورود به اکانت در سمت راست قرار دارد.

در نوار ابزار قرمز رنگ پایین آن (بالای صفحه)، در کنار لوگوی Stuff که در واقع کلید خانه هست، تب‌های  اخبار، بررسی، محصولات بارز، ویدئوها، برنده ها و نوار جست‌وجو وجود دارند.

در وسط صفحه، تب های تصویری از جدیدترین اخبار و مقاله ها قرار داده شده است که می توانید با کلیک روی فلش های سبزرنگ، لینک های بعدی یا قبلی را مشاهده کنید.

در پایین این عکس ها، نواری برای نمایش همه مطالب، اخبار، بررسی ها، پادشا و ویدئوها وجود دارد. همه این تب‌ها لینک هستند. یعنی با اشاره روی آنها، مطالب مرتبط با آن موضوع نمایش داده می شود.

در باکس پایین صفحه نیز کلیدهایِ در مورد استاف، ارتباط با استاف، خط مش سایت، اشتراک، تبلیغات، خبرخوان، نقشه سایت و طبقه بندی محصولات قرار دارند.

در سمت راست بالای صفحه، باکسی با عنوان Top 10 وجود دارد که به تفکیک محصولات مختلف، 10 محصول برتر آنها را معرفی کرده است. لیست زیرمجموعه ها شامل تلفن های هوشمند، تبلت، هدفون، دوربین کامپکت، تلویزیون، بازی و .... است.

تب خبر که وضعیت کاملا مشخصی دارد و همه اخبار روز با ذکر منبع در این قسمت نوشته می شوند.

با کلیک روی تب بررسی ها، صفحه ای باز می شود که انواع مقالات و بررسی های جدیدترین محصولات در حوزه های مختلف فناوری نوشته شده است.

در قسمت پادشا (Features)، شما با بهترین برنامه ها، محصولات، فیلم ها، موسیقی ها و ... آشنا می شوید و انواع اخبار و بررسی آنها را می توانید مطالعه کنید.

بخش ویدئو شامل انواع ویدئوها در زمینه تست و معرفی محصولات جدید است یا قابلیت ویژه ای از محصولی خاص را بولد و معرفی کرده است.

بخش برنده ها (Win) شامل اخبار و مقاله است و محصولاتی را معرفی می کند که در میان رقبای خود حرفی برای بیان دارند و به نوعی برنده بازی به حساب می آیند.

به طور کلی، وب‌سایت «استاف دات تی‌وی» یکی از بهترین، به‌روزترین و قابل اعتمادترین سایت های موجود در زمینه فناوری است.


ویدیو : Stuff.tv چیست و کجاست؟