20 تازه وارد در تیم دایی : این فصل، دومین فصل پیاپی است که سرخپوشان با مدیریت ...


این فصل، دومین فصل پیاپی است که سرخپوشان با مدیریت رویانیان دست به تغییرات گسترده می زنند. رویانیان در یک سال و نیمی که مدیر سرخپوشان بوده، بیشتر از 30 بازیکن را از این تیم کنار گذاشته است. روزنامه تماشا: این فصل، دومین فصل پیاپی است که سرخپوشان با مدیریت رویانیان دست به تغییرات گسترده می زنند. رویانیان در یک سال و نیمی که مدیر سرخپوشان بوده، بیشتر از 30 بازیکن را از این تیم کنار گذاشته است.

بازیکنانی که بیشترشان چند ماه قبل از کنار گذاشته شدن توسط خود او جذب شده بودند. این شرایط بی ثبات، باعث شده در تیم فعلی پرسپولیس فقط 5 بازیکن سابقه بازی بیشتر از 2 سال در ترکیب پرسپولیس داشته باشند.

ابتدای این فصل، رویانیان به خاطر مشکلش با کریمی او را هم کنار گذاشت تا سرخپوشان با بحران کاپیتان هم روبرو شوند. بحرانی که چند سال قبل که همین دایی سرمربی پرسپولیس بود، شیث رضایی را کاپیتان پرسپولیس کرد.

ایسوس اورکلاکرهای تازه وارد را به چالش فراخواند , ماشین های جدید وارد شده علی دایی , بازیگران تازه وارد هندی

علی عسگر و نوروزی، باسابقه ترین ها

حمیدرضا علی عسگر و هادی نوروزی، تنها بازیکنان پرسپولیس هستند که قبل از لیگ دهم هم پیراهن این تیم را پوشیده اند. هر دوی آنها از لیگ هشتم در پرسپولیس هستند. علی عسگر قبل از آن هم بازیکن پرسپولیس بود اما در تیم های پایه بازی می کرد.

نوروزی در این 5 سال به صورت ثابت در جمع سرخپوشان حضو رداشته اما علی عسگر یک نیم فصل به راه آهن رفت. درصورتی که پرسپولیس بخواهد براساس سابقه کاپیتان انتخاب کند، علی عسگر و نوروزی کاپیتان های این تیم هستند اما با توجه به اینکه هیچ کدام از آنها احتمالا در ترکیب ثابت دایی نیستند، سرمربی سرخپوشان باید دنبال کاپیتان دیگری باشد. یک نفر از بین محمد نوری و غلامرضا رضایی که ابتدای لیگ دهم با نظر دایی به پرسپولیس پیوستند.

تیم تازه واردها

از 25 بازیکن فعلی پرسپولیس در لیگ سیزدهم، 20 نفر کمتر از دو سال در این تیم سابقه دارند و در صورت اضافه شدن بازیکن جدیدی تا پایان نقل و انتقالات، این تعداد بیشتر هم می شود.

نیلسون، عابدزاده، جلال حسینی، بنگر، ماهینی، پولادی و خانزاده ابتدای لیگ دوازدهم، حقیقی و رضا محمدی نیم فصل لیگ دوازدهم و میثم حسینی، دهنوی،غریبی، کفشگری، عالیشاه، استپانوویچ، سیدصالحی، شاکری، عباس زاده و صادقیان ابتدای لیگ سیزدهم با پرسپولیس قرارداد بسته اند. حسین کنعانی نیم فصل لیگ یازدهم خریداری شد اما در این یک فصل و نیم فقط یک بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته است.

بازیکن

مدت حضور در پرسپولیس

نیلسون

یک فصل

امیر عابدزاده

یک فصل

رضا محمدی

نیم فصل

جلال حسینی

یک فصل

محسن بنگر

یک فصل

حسین ماهینی

یک فصل

مهرداد پولادی

یک فصل

علیرضا نورمحمدی

3 فصل

محمدرضا خانزاده

یگ فصل

حسین کنعانی

1.5 فصل

میثم حسینی

-

قاسم دهنوی

-

رضا حقیقی

نیم فصل

حمیدرضا علی عسگر

4.5 فصل

محمد نوری

3 فصل

میلاد غریبی

-

مهرداد کفشگری

-

امید عالیشاه

-

مارکو استپانوویچ

-

غلامرضا رضایی

3 فصل

مهدی سیدصالحی

-

هادی نوروزی

5 فصل

یونس شاکری

-

محمد عباس زاده

-

پیام صادقیان

-

میانگین

1.14 فصل


ویدیو : 20 تازه وارد در تیم دایی