گشتی در نمایشگاه خودرو ایران : امسال برخلاف سال های گذشته استقبال بهتری از ...


امسال برخلاف سال های گذشته استقبال بهتری از نمایشگاه خودرو شده و شرکت های داخلی بسیاری (212 شرکت) در آن حضور یافته اند. وب سایت خودرو بانک: امسال برخلاف سال های گذشته استقبال بهتری از نمایشگاه خودرو شده و شرکت های داخلی بسیاری (212 شرکت) در آن حضور یافته اند و حتی بسیاری از خودروسازان از جمله پارس خودرو، کرمان موتور و ایران خودرو آخرین محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

ایران خودرو , نمایندگی ایران خودرو , سایت ایران خودرو

در این گزارش سعی خواهیم کرد به غرفه های مختلف این نمایشگاه سر بزنیم و خودروهای جدیدی که رونمایی شده اند را به نمایش بگذاریم.

ایران خودرو با دست پر آمده است

ابتدا از غرفه های ایران خودرو و ایران خودرو دیزل شروع می کنیم که بالاخره سه پژوی جدیدی که قرار است به بازار بیایند را در معرض دید عموم قرار دادند و مشخص کردند که دقیقاً چه خودرویی به بازار خواهد آمد.

پژو 2008، 208 و 301 خودروهایی بوده اند که در غرفه ایران خودرو به نمایش گذاشته شده اند که در یک مقاله به نام " کدام خودروی پژو ارزش صبر کردن را دارد؟" تک تک این سه را معرفی کرده ایم و قیمت هر کدام را نیز اعلام کرده ایم.

فروش اقساطی ایران خودرو , فروش ایران خودرو , فروش اینترنتی ایران خودرو
پژو 301 که به زودی به ایران عرضه می شود

اما این تنها رویداد جالب این غرفه نبود و رنو کلیو نیز از دیگر خودروهایی بود که به نمایش درآمده است. خودرویی که شاید مدت بسیار زیادی است خبر ورود آن اعلام شده اما هنوز هم خبری از آن نیست و امیدواریم با برداشته شدن تحریم ها این اروپایی خوش فرم نیز به بازار داخل عرضه شود.

شرایط فروش ایران خودرو , قیمت محصولات ایران خودرو , محصولات ایران خودرو
رنو کلیو که هنوز خبری از آن در بازار نیست

در دیگر گوشه غرفه ایران خودرو، یک عدد مرسدس بنز کلاس E وجود داشت که از طریق نمایندگی مرسدس بنز در ایران یعنی ستاره ایران آمده بود اما نمونه ای که به نمایش گذاشته شده از مدل های پایه این خودرو است و نمونه هایی که هم اکنون در بازار خرید و فروش می شوند به مراتب نمونه های کامل تر و قدرتمندتری نسبت به این مدل هستند.

فروش محصولات ایران خودرو , لیزینگ ایران خودرو , ایران خودرو فروش
مرسدس بنز کلاس E ستاره ایران

اما باید یکی از جالب ترین خودروهای این غرفه را دنا توربو بدانیم که با موتور 1.4 لیتری EF4 توربو می تواند حداکثر 190 نیوتن متر و 127 اسب بخار را تولید کند. از نکات قابل توجه این خودرو استفاده از خطوط نارنجی رنگ روی بدنه آن است که می تواند جذابیت های بصری آن را بیش از گذشته افزایش دهد.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو , فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو , ثبت نام ایران خودرو
دنا توربو با تغییرات ظاهری

در غرفه ایران خودرو دیزل نیز خودروهایی مانند کشنده مرسدس بنز اکسور و اکتروس حضور داشتند و کماکان فوتون که چند روز پیش خبر توقف شماره گذاری آن اعلام شد نیز در این غرفه حاضر بود.

سایپا و ستروئن C4

سایپا در این نمایشگاه اگرچه از خودروی جدید خود به نام سیتروئن C4 رونمایی کرد (که البته در ماه های گذشته خبرهایی از تست این خودرو به گوش می رسید) اما حواشی مهم در مورد سایپا فروش سهام پارس خودرو به رنو است که قرار است بعد از کنفرانسی که قرار است امروز دوشنبه برگزار شود، به امضا برسد.

 با این توافق پارس خودرو به صورت کامل به دست رنو خواهد افتاد و از این پس شاهد فعالیت بیشتر رنو در بازار داخل خواهیم بود با این تفاوت که با تولید محصولات این شرکت در خط تولید پارس خودرو قیمت این محصولات کمتر از گذشته خواهد بود.

ایران خودرو زیبایی , خرید اینترنتی ایران خودرو , فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
ساینا، از جدیدترین محصولات سایپا

اما دیگر نکته قابل توجه در مورد سایپا حضور ساینا بود که نمونه قرمز رنگی از این خودروی وطنی در فضای باز نمایشگاه گذاشته شده بود و به خوبی جلب توجه می کرد. برای آشنایی بیشتر با این خودرو به صفحه ساینا مراجعه کنید.

پارس خودرو، از کادیلاک تا ساندرو

پارس خودرو اگرچه در فضای باز نمایشگاه، نمونه ای خوش رنگ از ساندرو را گذاشته بود اما اگر به داخل غرفه مراجعه کنید تاریخچه ای از تولیدات این شرکت را می توانستید ببینید حتی نمونه های کادیلاک ایران و یا بیوک که در سال های تولید برای خود اسم و رسمی داشتند.

پیش فروش ایران خودرو , آپکو ایران خودرو , محصولات جدید ایران خودرو
کادیلاک ایران به عنوان خودروهای قدیمی تولیدی پارس خودرو

اما در صف بلند محصولات تولیدی پارس خودرو همانند برلیانس H330، در بین آن ها نیسان قشقایی دیده می شود که متاسفانه تنها مدت کوتاهی مهمان بازار ایران بود و به دلیل مشکلات بین المللی مونتاژ آن متوقف شد. خودرویی که در صورت تولید و عرضه توسط پارس خودرو می توانست حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

نمایشگاه خودرو , شرکت ایران خودرو , نمایشگاه خودرو تهران
نیسان قشقایی

یک شاسی بلند چینی در کارمانیا

شرکت کارمانیا در نمایشگاه کرمان از خودروی شاسی بلند خود به نام بی وای دی S6 رونمایی کرده بود و حال این نمونه چینی را به تهران نیز آورده است. خودرویی که در نمای پشت بسیار شبیه به هیوندای وراکروز است و استیل خودرو شبیه نسل گذشته لکسوس RX و می توانید برای آشنایی بیشتر و مباحث مربوط به این خودرو به صفحه مخصوص بی وای دی S6 بروید.

خرید ایران خودرو , فروش ویژه ایران خودرو , فروشگاه اینترنتی ایران خودرو
بی وای دی S6 به تهران آمد

820 های کرمان موتور

درست قبل از شروع نمایشگاه اصفهان بود که کرمان موتور خبر از شروع پیش فروش مدل 820 خود داد و این خودروی سدان بزرگ با موتور 2.4 لیتری را با قیمت 820 میلیون ریال عرضه کرد. خودرویی که از نظر ظاهری بسیار به روز تر شده و می تواند در صورت عرضه مناسب فروش خوبی را تجربه کند.

شرایط فروش محصولات ایران خودرو , ایران خودرو فروش اقساطی , قیمت ایران خودرو
حضور جدیدترین خودروی کرمان موتور

این خودرو هم اکنون در بسیار از نمایندگی های کرمان موتور نیز وجود دارد و می توانید از نزدیک با آن آشنا شوید اما برای یادآوری چندی قبل از پیش فروش مدل 820، جک اس 5 اتوماتیک نیز پیش فروش شد که موعد تحویل آن سال آتی است و ورود آن می تواند رقابت شاسی بلند های رده قیمتی 80 میلیونی را داغ تر از گذشته کند.

طوفان هاوال

حتماً تبلیغات گسترده عظیم خودرو به نام "طوفان هاوال به ایران رسید" را دیده اید. این شرکت با همکاری دیار خودرو قصد دارد با پیش فروش بلند مدت محصولات هاوال چین، بسیاری از محصولات این شرکت را در ایران تولید و عرضه کند. حال پس از رونمایی در نمایشگاه اصفهان اینبار این طوفان به تهران رسیده و صف بلندی از محصولات مختلف شرکت گریت وال هاوال به نمایش گذاشته شده اند.

شاسی بلند ایران خودرو , فروش اقساطی خودرو ایران خودرو , سایت فروش ایران خودرو
صف کشی هاوال در تهران

مدیران خودرو و تیگو 5 نود و سه میلیونی

مدیران خودرو تمامی محصولات خود از جمله ام وی ام 110 جدید را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است اما شاید بارزترین آنها تیگو 5 باشد که اخیراً تحویل مشتریان نیز داده شده و می توان به راحتی نمونه هایی از آن را در خیابان ها مشاهده کرد. خودرویی که با قیمتی بیش از 93 میلیون تومان کار سختی در مقابل هایما S7 ایران خودرو و یا جک S5 اتومانیک کرمان موتور دارد.

زنگ تفریح

اما نکته جالب در حاشیه این نمایشگاه، حضور چندین خودروی کلاسیک از جمله شورلت کامارو کروک قرمز رنگ و یا پژو 404 است که می تواند برای لحظاتی ما را از دنیای تولیدات داخلی و کیفیت ناب آنها دور کند و ما را در رویای نوستالژیک قدیمی غرق کند.

قیمت خودرو ایران خودرو , ماشین جدید ایران خودرو , خرید محصولات ایران خودرو
حضور خودروهای کلاسیک در حاشیه نمایشگاه

در انتها باید گفت که این گزارش تنها بخشی از نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو تهران را نشان می دهد و شرکت های بسیاری از جمله گروه بهمن با وانت ایسوزو و مزدا 3، شرکت سایپا دیزل، شرکت بارز و ... حضور داشتند که می توانید عکس هایی از غرفه این شرکت ها را در زیر مشاهده کنید.

امیدواریم همانند دیگر نمایشگاه ها، در تهران نیز نمایشگاه خودرویی با حضور شرکت های داخلی و همچنین عرضه کنندگان خودروهای خارجی برپا شود تا هموطنی ها در شهر تهران نیز بتوانند از وجود چنین رویدادی استفاده کنند.

فروش اعتباری ایران خودرو , خرید اقساطی ایران خودرو , شرایط اقساطی ایران خودرو

خودروهای جدید ایران خودرو , دنا ایران خودرو , اقساطی ایران خودرو

پژو 2008 ایران خودرو , فروش قسطی ایران خودرو , ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

فروش فوری ایران خودرو , شرایط ایران خودرو , محصول جدید ایران خودرو

ایران خودرو فروش اینترنتی , خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو , لیست قیمت ایران خودرو

نمایشگاه خودرو لس آنجلس , خرید خودرو ایران خودرو , قیمت تندر 90 ایران خودرو

اچ سی کراس ایران خودرو , نمایشگاه خودرو پاریس , فروش شرایطی ایران خودرو

ایران خودرو دنا , شرایط جدید ایران خودرو , خرید 206 شرایطی ایران خودرو

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران

گزارش کاملی از نمایشگاه صنعت خودروی تهران


ویدیو : گشتی در نمایشگاه خودرو ایران