ژوزه: فوتبال کریمی تمام شده است/ سرگیجه و مسمومیت 5 سرخپوش : پس از دیدار با ...پس از دیدار با سپاهان رخ داد

سرگیجه و مسمومیت 5 سرخپوش/باشگاه پرسپولیس: مشکوک است، پیگیری می‌کنیم

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پی سرگیجه شدید و مسمومیت چند بازیکن پرسپولیس در پایان بازی با سپاهان از بررسی دقیق این اتفاق خبر داد.

 

بیوگرافی تمام تیم های فوتبال , اسامی تمام بازیکنان فوتبال جهان , تمام عکسهای کریمی خوشحال

 

به گزارش فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان درباره زیر سرم رفتن چند بازیکن پرسپولیس در پایان بازی با سپاهان گفت: تا آنجا که گزارشات را دریافت کردم، نقی زاده، نوری و نوروزی از فرط بی حالی، سرگیجه و یا مسمومیت زیر سرم رفتند و نقی زاده هنوز از شرایط مطلوبی برخوردار نیست. بنگر و مهدوی کیا نیز به واسطه پائین آمدن فشارشان دچار بی حالی شده اند.

وی افزود: برای ما این موضوع بسیار عجیب است. همه دیدند که در نیمه اول بازیکنان پرسپولیس بسیار دونده و جنگنده در میدان ظاهر شدند اما در نیمه دوم شاهد افت فاحش بازیکنان نسبت به نیمه اول بودیم. به طوری که بازی آنها در نیمه دوم طبیعی و نرمال جلوه نمی کرد و مشکلاتی برای آنها بوجود آمده بود. به طوری که در پایان بازی چندین بازیکن تیم از فرط بی حالی سرگیجه و یا مسمومیت تحت مداوا قرار گرفته و یا زیر سرم رفته اند.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: این موضوع را به طور دقیق و کامل بررسی خواهیم کرد. این موضوع بسیار مشکوک و غیر طبیعی است. شنیده بودیم در فوتبال ایران برخی عناصر فوتبالی دنبال جادو و اینجور چیزها هستند اما نشنیده و ندیده بودیم که چنین اتفاقی برای بازیکنان یک تیم بیفتد.

رویانیان افزود: متاسفانه امکانات خوبی هم در ورزشگاه وجود نداشته و تنها یک آمبولانس برای رسیدگی به وضعیت بد بازیکنان پرسپولیس وجود داشته است. مثل اینکه کار آقای شیرینی هم به بیمارستان کشیده شده است. بنده مدام با اعضای تیم در تماس هستم و کادر پزشکی به ما اعلام کرده تمامی مواد غذایی، پودر، محلول ها و آب معدنی را به تهران خواهند آورد تا آزمایشات دقیق در این خصوص به عمل آید تا مشخص شود این اتفاق نادر، عجیب و شک برانگیز چه بوده است.

 

کریمی فوتبال , علی کریمی مرد سال فوتبال آسیا شد , تمام مداحی های اربعین محمود کریمی

 

می‌دانم این تیم قهرمان نمی‌شود

ژوزه: فوتبال کریمی تمام شده است/ نمی‌روم تا اخراجم کنند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که از این تیم نمی‌رود تا اینکه اخراجش کنند.

مانوئل ژوزه پس از شکست 2 بر صفر برابر سپاهان گفت: سپاهان قهرمان فصل گذشته است، با این حال در نیمه اول بازی متعادل بود. سپاهان در خانه‌اش بازی می‌کرد و آرام‌تر بود ولی پرسپولیس عصبی بود. در ادامه، تیم آرام شد و بهتر بازی کرد. از سمت راست خوب استفاده می‌کردیم و نفوذهای خوبی داشتیم اما ماهینی عصبی بود و به همین دلیل تعویضش کردم.

وی ادامه داد: در نیمه اول سپاهان دفاعی‌تر بود و ما بهتر بازی کردیم. دنبال بهانه نیستم و مسئولیت خود را قبول می‌کنم. نیمه دوم عجیب بود و دروازه‌بان و سه هافبک ما گیج بودند. تیم ما خیلی افت کرد. باورم نمی‌شد بازیکنان می‌آمدند، آب می‌خوردند و بعد می‌افتادند. پرسپولیس درنیمه دوم مرده بود. هافبک‌های ما انگار بسکتبال بازی می‌کردند.

سرمربی پرسپولیس در مورد علت اصلی نتیجه نگرفتن این تیم تصریح کرد: علت اصلی مشکل روانی است. فشار روانی زیادی روی بازیکنان است. انتظار قهرمانی از این تیم وجود داشت و این مسئله فشار زیادی روی بازیکنان می‌آورد. در نیمه اول تیم ما عالی بود اما در نیمه دوم انگار با 8 بازیکن مقابل 11 بازیکن سپاهان بازی می‌کردیم. هافبک‌های خط میانی ما نبودند ولی من به دنبال بهانه نیستم.

ژوزه در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید 20 امتیاز از دست داده‌اید و آیا وقت رفتن شما نیست،‌ اظهار داشت: از هفته اول تیم تحت فشار بود و استرس زیادی داشت. هفته اول خوب بازی کردیم، مقابل استقلال هم خوب بودیم اما بازی به بازی انگیزه بازیکنان کم شد و دچار مشکلات عصبی شدند. برای حل مشکلات ذهنی و فکری نیاز به زمان داریم. پرسپولیس 16 بازیکن جدید گرفته و برای هماهنگی آنها زمان نیاز داریم. این تیم نامتعادل است. برای اینکه موفق و قهرمان شویم باید روی ذهن بازیکنان کار کنیم. به یک برد نیاز داریم و این دوران بدترین دوران مربیگری من است.

وی افزود:‌ با ریسک به پرسپولیس آمدم آن هم در حالی که 15 روز به آغاز مسابقات مانده بود. از مسئولیت خودم فرار نمی‌کنم اما این تیم را من نبستم و نمی‌توانم پاسخگوی یکسری مسائل باشم. من شعبده باز نیستم و کنار نمی‌روم.

ژوزه در مورد غیبت علی کریمی و کریم انصاری‌فرد گفت: علی کریمی تا حالا چند پاس گل در پرسپولیس داده است؟ او در این فصل چند بازی خوب برای ما انجام داده؟ او فقط در یک بازی نبود. کریمی 34 ساله بازی‌اش تقریبا تمام شده است. او در مسابقات قبل برای پرسپولیس چه کار کرد؟ شاید در بازی بعد هم غایب باشد. انتخاب بازیکنان و مسئولیتش با من است. ما فقط یک بازی را با حضور علی کریمی بردیم و او در سایر بازی‌ها هم حضور داشت. علی کریمی بهترین بازیکن ما نبوده است. کریس رونالدو و مارادونا هم بازی‌شان تمام می‌شود پس بهتر است با احترام این کار انجام شود.

وی در مورد اینکه آیا گل محمدی را هم نظیر بازیکنان شما انتخاب نکردید گفت: گل محمدی انتخاب شخص من بود اما ببینید پرسپولیس فصل قبل چندم بود. این تیم دوازدهم بود و این پرسپولیس را من درست نکردم. من فقط به خاطر شخص مدیر عامل به پرسپولیس آمدم و به خاطر هواداران هم خودم را می‌کشم. به خاطر آنها همه کار می‌کنم.

ژوزه گفت: در اولین جلسه قبل از فصل با مدیر عامل به نتیجه نرسیدم. به او گفتم کسی که تیم پرسپولیس را بسته تو را دوست نداشته و موفقیت تو را نمی‌خواسته است. دراین تیم تعادل وجود ندارد در برخی پست‌ها بازیکن نداریم و در برخی پست‌ها با ترافیک مواجه هستیم. معدنچی را اولین بار در هتل دیدم در حالی که یک فصل بازی نمی‌کرده است.

ژوزه ادامه داد: پرسپولیس هافبک دفاعی ندارد، پس ما چه طور می‌توانیم بازی و درست دفاع کنیم و چه طور می‌خواهیم گل بزنیم؟

سرمربی پرسپولیس در مورد میدان دادن به جوانان گفت: به آینده فکر می‌کنم و از هیچ چیز ناراحت نمی‌شوم. مطمئن باشید از این تیم کنار نمی‌روم تا اخراجم کنند. ریسک کردم و به این تیم آمدم می‌دانم این تیم قهرمان نمی‌شود. هفته پنجم هم به مدیر عامل پرسپولیس گفتم که این فصل قهرمان نمی‌شویم اما فصل آینده وضعیت بهتر می‌شود. این مسئله برای تماشاگران سخت است اما واقعیت امروز پرسپولیس را ببینید.

ژوزه در مورد اینکه چه حرفی در مورد هواداران پرسپولیس برای بازی آینده دارد، گفت: می‌خواهیم جایگاه تیم را بالا ببریم. باید کمک کنیم تا نیم فصل مشکلات حل شود. من می‌مانم و اگر کسی دوستم ندارد اخراجم کند. 36 سال مربیگری کردم و فقط سه بار اخراج شدم. آخرین بار 15 سال قبل بود. نمی‌خواهم بدون قهرمانی کارم را در پرسپولیس تمام کنم. من سرمربی تیم‌هایی بودم که 60 میلیون هوادار داشتند. هر کاری صلاح بدانم انجام می‌دهم به راه خود ادامه می‌دهم تا سال دیگر پرسپولیس را قهرمان کنم.

وی در مورد اینکه کنار گذاشتن علی کریمی باعث کم کاری دیگر بازیکنان پرسپولیس نمی‌شود، گفت: شما بد فکر می‌کنید، این سؤال درست نیست./فارس

 


ویدیو : ژوزه: فوتبال کریمی تمام شده است/ سرگیجه و مسمومیت 5 سرخپوش