پلیس در حادثه‌ سعادت‌ آباد دخالت نکرد : فرمانده ناجا درباره ماجرای حادثه‌ای ...


فرمانده ناجا درباره ماجرای حادثه‌ای که در کارواش سعادت‌آباد به وقوع پیوست نیز گفت: پلیس هیچ دخالتی در ماجرای کتک‌کاری و دعوای سعادت‌آباد نداشت و اینکه اعلام شده دو مأمور در زمان دعوا در آنجا حضور داشتند، باید از همین جا اعلام کنم که این دو مأمور، از مأمورهای اجرائیات شهرداری بودند. خبرگزاری مهر: سردار حسین اشتری فرمانده ناجا صبح امروز در حاشیه همایش جانشینان فرماندهان انتظامی استان‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه که با حضور جانشینان فرماندهان انتظامی استان‌ها برگزار شد، مأموریت‌ها و اولویت‌های ناجا تا پایان سال تشریح و درباره موضوعات مهم از جمله انتخابات پیش‌رو تصمیم‌گیری شد.

فرمانده ناجا در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره ایمنی پایین خودروهای تولید داخل نیز گفت: از سال‌های گذشته پلیس با خودروسازان جلساتی داشته و بر اساس کشفیات پلیس و شگردهای سارقان، موارد ایمنی به خودروسازان اعلام شده و همچنین تذکراتی نیز درباره بالا بردن سطح ایمنی خودروهای داخلی ارائه شده است.

وی با اعلام اینکه کیفیت خودروهای تولید داخل با ایده‌آل فاصله زیادی دارد، افزود: امیدواریم با همکاری‌های بین بخشی، این فاصله به حداقل برسد و شاهد تولید خودروهای باکیفیت و مورد اقبال شهروندان باشیم.

اشتری همچنین درباره ماجرای حادثه‌ای که در کارواش سعادت‌آباد به وقوع پیوست نیز گفت: پلیس هیچ دخالتی در ماجرای کتک‌کاری و دعوای سعادت‌آباد نداشت و اینکه اعلام شده دو مأمور در زمان دعوا در آنجا حضور داشتند، باید از همین جا اعلام کنم که این دو مأمور، از مأمورهای اجرائیات شهرداری بودند. موضوع حادثه کارواش سعادت‌آباد از طریق شهرداری و بازرسی در حال پیگیری است و باید اطلاعات بیشتر را درباره این ماجرا از مسئولان شهرداری جویا شوید.


ویدیو : پلیس در حادثه‌ سعادت‌ آباد دخالت نکرد