ویترین مغازه را چگونه طراحی کنیم؟ : این روزها موفقیت کسب و کارها بسته به این ...


این روزها موفقیت کسب و کارها بسته به این است که بتوانید خوب محصولات و کارتان را به دیگران نشان دهید از این رو ویترین مغازه ها و نحوه طراحی و دکوراسیون آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وب سایت چیدانه: این روزها موفقیت کسب و کارها بسته به این است که بتوانید خوب محصولات و کارتان را به دیگران نشان دهید از این رو ویترین مغازه ها و نحوه طراحی و دکوراسیون آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ویترین مغازه را چگونه طراحی کنیم

طراحی ویترین مغازه , چگونه در فتوشاپ جدول طراحی کنیم , چگونه جلد کتاب خود را طراحی کنیم

در واقع ویترین مغازه ها ارتباط مستقیمی با کسب در آمد شما دارند، می خواهیم با هم چند ویترین مغازه را بررسی کنیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را بهتر بشناسیم

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...۸ ایده برای بزرگ نمایی آشپزخانه های کوچک

چگونه آینده خود را طراحی کنیم؟ , چگونه یک سمینار طراحی کنیم؟ , طراحی ویترین مغازه کیف و کفش

مهم نیست که آشپزخانه تان فضایی کوچک دارد، همین فضای کوچک هم می تواند دکوراسیونی به غایت زیبا و منحصر به فرد داشته باشد، فقط به دلیل کوچکی فضای آشپزخانه تان از خیر طراحی دکوراسیون آن نگذرید، اتفاقا در همین فضاهای کوچک است که استعداد ها و توانایی ها نمایان می شود با چیدانه در این مطلب همراه باشید تا به شما بگوییم برای این که آشپزخانه کوچک تان دکوراسیونی شیک و مناسب داشته باشد چه ترفند های دکوراسیونی باید به کار ببرید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...ساختمان اداری گلفام در جردن، ترکیب احجام در هم تنیده!

تصاویر طراحی ویترین مغازه کامپیوتری , چگونه خودارضایی کنیم , چگونه از یوتیوب دانلود کنیم

عموما طراحی برای فضاهای اداری مستلزم در نظر داشتن موارد بسیاری است، طراحی فضاهای اداری باید به گونه ای که باشد که نیاز کاربر را در طول روز تامین نماید و کاربر در فضا احساس آرامشی را که در فضای منزلش دارد بتواند تجربه کند، این امر جدا از تاثیر روانشناختی بر راندمان کاری  افراد نیز تاثیر می گذارد، ساختمان اداری گلفام از دفتر معماری حرکت سیال یکی از همین فضاهای اداری است که رضا دانشمیر و کاترین اسپیریدونوف توانستند به خوبی آن را طراحی کنند و جایزه ی معمار سال خاور میانه در بخش پروژه ی تجاری سال ۲۰۱۵ را از آن خود کنند با چیدانه همراه باشید تا با هم به گوشه و کنار آن سری بزنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...مبلمان مدرن و زیبا برای دکوراسیون خانه های امروزی

کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم , چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم , چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چند وقتی است در چیدانه شروع کرده ایم به معرفی شوروم ها و گالری هایی که اجناس و لوازم موجود در آن ها رگه هایی از خلاقیت و نو آوری را در خود دارند. با این کار می خواهیم به شما بگوییم که پیدا کردن لوازم، وسایل و حتی مبلمان خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه چندان هم سخت نیست و البته فایده دیگری که برای شما دارد این است که در این روزهای سرد می توانید با خیال راحت کنار شومینه لم بدهید، یک لیوان نوشیدنی گرم میل کنید و صفحه هات اینستاگرامی که چیدانه به شما معرفی می کند را بالا و پایین کنید و بعد از رسیدن به خواسته مورد نظرتان از خانه بیرون بروید و خریدتان را بکنید و بعد هم به خانه برگردید آن هم در کمترین زمان ممکن، حتی این نوع خرد کردن ها می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه هم باشد. پس این مطلب را از دست ندهید و با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...با دکوراسیون یلدایی به استقبال یلدا بروید!

چگونه لایک را در اینستاگرام مخفی کنیم , کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم , چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

کم کم داریم به اواخر فصل دوست داشتنی پاییز نزدیک می شویم و پاییز کوله بار عاشقی خودش را جمع می کند و جای خود را به بقچه ی زیبا و دوست داشتنی ننه سرما می دهد، پاییز امسال هم هرچه که بود گذشت و کم کم برگ های زرد جای شان را به برف های سفید می دهند، پاییز سراسر مهر برای رفتنش هم برنامه ای دارد!

جشن خداحافظی پاییز یلدا را پیش رو داریم، به همین مناسبت کم کم می خواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را آماده کنیم، با چیدانه همراه باشید تا شما را با ترفندهای دکوراسیونی یلدایی آماده آشنا کند.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ویدیو : ویترین مغازه را چگونه طراحی کنیم؟