هنر نقاشی با طلای سیاه +عکس : اخبار گوناگون - هنر نقاشی با طلای سیاه +عکس در ...نقاشی سیاه قلم , نقاشی های سیاه قلم , نقاشی


اخبار گوناگون - هنر نقاشی با طلای سیاه +عکس

در دنیای امروز ما شاید چیزی باارزش تر از نفت وجود نداشته باشد. نام دوم این ماده عجیب و همه فن حریف طلای سیاه است و همین نام می تواند ارزش آن را به ما بیشتر نشان دهد.

نفت ماده ای است که شاید به نظر ما تنها برای صنعت به کار می رود و روحی در بطن آن وجود ندارد. این ماده عجیب می تواند کمک بسیاری به انسان در زندگی کند و حتی با کمی خلاقیت می تواند به روح انسان هم تازگی بدهد.

"لودمیلا ژوژینکو" یک طراح صنعتی است که چند سالی به عنوان طراح صنعتی در شرکت های مختلف نفتی کار کرده است اما پس از مدتی کار هنری خود را با سبکی عجیب آغاز کرد تا همه دنیا نظرشان به او جلب شود.

 

جمعه سیاه , تخته سیاه , سیاه دانه


این هنرمند بلاروسی از سال ۲۰۰۹ نقاشی با فرآورده ای نفتی یا نفت خام آغاز کرد و حالا تبدیل به هنرمندی شده است که سبک متفاوتی از هنر را به دنیا معرفی کرده است. هنری که با یک شعله کوچک مشتعل خواهد شد.

این نقاش بیشتر تصویر های خود را از طبیعت یا حتی تصاویر قدیمی استخراج نفت انتخاب می کند تا به این وسیله تاریخ نفت و قدمت میلیون سالی آن را هم نشان داده باشد. این نقاشی ها همه در نمایشگاه های مختلف این روزها نشان داده شده است.

 

نقاشی گل , آموزش نقاشی , تبدیل عکس به نقاشی

نقاشی خط , نقاشی کودکانه , هلیله سیاه

 

خواص سیاه دانه , نقاشی کودکان , سیاه چاله

سیاه , فلفل سیاه , روغن سیاه دانه

 

نقاشی مدرن , نقاشی نقاشی , لیست سیاه گوگل

سیاه قلم , قیمت طلای 18 عیار , سیاه سفید کردن عکس در فتوشاپ


اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران


ویدیو : هنر نقاشی با طلای سیاه +عکس