نگهداری نقاشی عتیقه در انباری +عکس : این نقاشی که یک مرد مکزیکی را نشان می ...این نقاشی که یک مرد مکزیکی را نشان می دهد، درسال 1904 و زمانی که نقاش معروف مکزیکی "Diego Rivera" تنها 18 سال سن داشته است کشیده شده و از همین لحاظ بسیار گران است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بسیاری از نقاشی هایی که در گذشته کشیده شده اند این روزها با قیمت های بالا به فروش می رسند و یا اینکه در موزه ها نگهداری می شوند و از آن ها مراقبت های ویژه می شود.
"رو فرگوسن" اما کسی است که توجه خاصی به این موارد ندارد و یکی از ارزشمندترین نقاشی های دنیا را تنها در یک اتاق متروک نگهداری می کرد.

نگهداری از نقاشی های با مداد , نقاشی , نقاشی گل
این نقاشی که یک مرد مکزیکی را نشان می دهد، درسال 1904 و زمانی که نقاش معروف مکزیکی "Diego Rivera" تنها 18 سال سن داشته است کشیده شده و از همین لحاظ بسیار گران است.
اقای فرگوسن می گوید بعد از چندسالی که نقاشی را در انباری نگه داری می کردیم آن را به خانه آورده و پشت در یکی از اتاق ها نصب کردیم و انتظار نداشتیم که نقاشی با ارزشی باشد.

آموزش نقاشی , تبدیل عکس به نقاشی , نقاشی خط
پس از مدتی یکی از دوستان او که البته توجه خاصی به نقاشی ها داشته است به خانه او آمده و با دیدن نقاشی شکه می شود و ارزش آن را نزدیک به یک میلیون دلار تخمین میزند.
این قیمت بالا باعث شکه شدن فرگوسن می شود ولی او با تحقیقاتی که انجام می دهد ارزش نقاشی را در می یابد و آن را در یک منطقه امن قرار می دهد. این روزها او نقاشی خودش را در یک نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته است.

نقاشی کودکانه , نقاشی کودکان , نقاشی مدرن

منبع : yjc.ir


ویدیو : نگهداری نقاشی عتیقه در انباری +عکس