نکاتی که مادران باید بدانند!! : به طور مرتب بچه را حمام کنید. بااین کار علاوه ...
نکاتی که شوهران باید در مقابل زنان باردار بدانند , نکاتی که مردان باید درباره زنان بدانند , نکاتی که هر زن و شوهری باید بدانند به طور مرتب بچه را حمام کنید. بااین کار علاوه بر اینکه بهداشت را رعایت کرده اید ، از دلدرد های وحشتناک بچه جلوگیری می کنید .همانطور که میدانید ، دلدرد نوزاد در اثر قلنج و انبساط روده هامیباشد . با حمام کردن عضلات روده شل شده و تا حدود زیادی این مشکل بر طرف میشود.حمام کردن قبل از آخرین وعده شیردهی( آخر شب) بر خواب نوزاد تاثیر فراوانی دارد.

آنچه مردان باید در مورد زنان بدانند , نکاتی که قبل از اپیلاسیون باید بدانید , آنچه زنان و مردان باید بدانند

نکات بارداری که مردان باید بدانند , آنچه خانم ها باید بدانند , آنچه نامردها باید از رابطه جنسی بدانند از خوردن پیاز و سیر خام ، حبوبات و هر انچه سب نفخ معده و روده میشود خودداری کنید. از مصرف غذا هایی چون قیمه ، آش رشته ،لوبیا ، عدسی و... خودداری کنید. لوبیا را از قرمه سبزی خارج کنید وسبزی و گوشت آن را بخورید. همراه ماست نعنا خشک یا عرق نعنا استفاده کنید.از غذاهای ملین حتما در طولروز استفاده کنید . مثل زیتون ، آلو.

آنچه مردان باید درباره ارضا شدن و ارگاسم زنان بدانند , کارت دندانپزشکی به چه نکاتی باید توجه کرد , برای تعویض رم چه نکاتی باید مورد توجه قرار گیرد در طول شبانه روز حداقل ۵ لیوان شیر یا ماست یا پنیر ( بهتر است از همه این موارد در مجموع ۵ لیوان) استفاده شود.

چه نکاتی را باید در خرید فرش رعایت نمود , مواردی که باید صنعتگران بدانند , واقعیت های مردانه که زن ها باید بدانند

رازهایی که زنان باید درباره مردان بدانند , نکاتی که در روز عروسی باید رعایت کرد , آنچه زنان باید بدانند زمانی که ریزش موی نوزاد شروع میشود ( که تقریبا همزمان با ریزش موی مادر است ) مواظب باشید که بچه آن موها را نخورد. بطور مرتب ملحفه های کودک را بشویید .

راز هایی که زنان باید بدانند , نکاتی که خانم ها برای خرید شلوار جین باید به آن توجه کنند , 10 واقعیت که همه زنها باید درمورد مغز مردها بدانند زیر گردن بچه ها معمولا محل مناسبی برای جمع شدن پرز و... استو با شروع فصل گرما و تعریق کودک این محل زخم میشود، بهداشت این قسمت را حتما رعایت نمایید.

رازهایی از مردان که زنان متاهل باید آن را بدانند , مردان باید بدانند , رازهایی که زنان باید درباره مردان بدانند باربارا دی انجلا شاد باشید و از بچه داری لذت ببرید.


ویدیو : نکاتی که مادران باید بدانند!!