نکاتی برای صرفه جویی در فضای اتاق کار : اگر محیط و فضای کاری شما نیز کوچک است، ...


اگر محیط و فضای کاری شما نیز کوچک است، می توانید با این نکات، بیشترین استفاده را از آن ببرید.پادشا: اگر محیط و فضای کاری شما نیز کوچک است، می توانید با این نکات، بیشترین استفاده را از آن ببرید.

اگر فضای کاری خود را در اتاقی کوچک، انباری، زیرزمین، یا زیر پلکان ترتیب داده اید، شاید دنبال راه های باشید تا بتوانید از فضای خود استفاده بیشتری کنید. نکات زیر را بخوانید و ببینید که چطور می توانید از میزهای مخفی، کمدهای دیواری و حقه های دیگر برای ایجاد فضایی راحت و مؤثر برای کار استفاده کنید.

میزکار کشویی

میزهای کشویی مانند تصویر روش خیلی خوبی برای ایجاد فضا کاری به هنگام نیاز هستند، وقتی به آنها نیازی ندارید می توانید آنها را ببندید. این میز توکار سنتی جا برای قرار دادن پا دارد، ولی کمد کناری یک میز اضافه هم برای پروژه های بزرگتر فراهم می کند و به عنوان میز اضافی کار می توانید از آن استفاده کنید.

تصاویر برای آموزش صرفه جویی در آب , در انتخاب رنگ پرده خصوصا برای فضای اتاق خواب باید , روش هایی برای صرفه جویی آب در حیاط و باغچه


روی دیوار

استفاده حداکثری از دیوار باعث می شود که جای میز شما مرتب و تمیز و کاربردی باشد. صاحب این خانه برای پوشاندن فضای کاری اش، پرده نصب کرده است. جامدادی ها و حتی چراغ مطالعه به دیوار نصب شده اند و فضای باز کافی برای کار هست.

برنامه غذای مناسب برای صرفه جویی در هزینه , نکاتی در خصوص انتخاب طرح برای دکوراسیون اتاق کودک , صرفه جویی در مصرف آب


قفسه بندی پایین

وقتی در مورد قفسه بندی فضای کاری خود برنامه ریزی می کنید، فضاهای پایینی را فراموش نکنید و از این فضاها نیز حداکثر استفاده را ببرید. قفسه های توکار برای پنهان کردن کاغذها و مدارکی که همیشه به آنها نیاز ندارید مناسبند.

صرفه جویی , رنگ مناسب برای اتاق خواب , صرفه جویی در زمان


کانتر بالای رادیاتور

نگذارید رادیاتور تمام فضای شما را بخورد. روی آن کانتری نصب کنید. در این تصویر می بینید که سطحی که روی رادیاتور نصب شده است فضای کاری مناسبی در سطح میز کناری فراهم می کند. یادتان باشد که همیشه این سطح حداقل 20 سانت از رادیاتور فاصله داشته باشد.

آسیب های فضای مجازی برای نوجوانان , نکاتی برای خرید کفش پاشنه بلند , نکاتی برای جذاب بودن


کشوی میز

این فضای کاری بیشتر شبیه میز توکار است تا فضای کاری. ولی وقتی نوبت به کار کردن می رسد، می توانید سطح کشویی پنهان را بیرون بکشید و روی آن کار کنید.

صرفه جویی در مصرف برق , تحقیق در مورد صرفه جویی در مصرف آب , نکاتی برای نگهداری چرم


قفسه بندی خلاقانه

این اتاق کار کوچک جای کمی برای قفسه بندی داشت، بنابراین بدین شکل قفسه ها ساخته شدند تا حداکثر استفاده از فضا بشود. یک مسیله فلزی که به سقف نصب شده، تعادل قفسه را حفظ می کند.

بهترین ترکیب رنگی برای یک اتاق نشیمن تابستانی , چیدمان یک اتاق خواب برای دو فرزند , نقاشی در مورد صرفه جویی آب


دیوار تخته سیاه

می توانید یکی از دیوارهای اتاق کار را شکل تخته سیاه رنگ کنید و تخته کف تا سقفی برای خود بسازید. این مدل رنگ آمیزی هم به زیبایی اتاق اضافه می کند و هم محیط مدرن و در عین حال سنتی برای کار فراهم می کند.

نقاشی صرفه جویی در مصرف آب , روانشناسی رنگ‌ها برای دکوراسیون اتاق کودک , رنگ‌هایی برای دکوراسیون یک اتاق خواب رمانتیک


مانیتور دومنظوره

می توانید یک لحظه تلویزیون نگاه کنید و لحظه دیگری با صفحه نمایش دومنظوره در اتاق کارتان کار کنید. این مانیتور که در دیوار و در سطح چشم نصب شده است، هم مانیتور و هم تلویزیون است. هم کار کنید و هم از تماشای تلویزیون لذت ببرید.

نکاتی برای آماده شدن برای زایمان طبیعی , راههای صرفه جویی پول , کاغذ دیواری برای اتاق کودک


ویدیو : نکاتی برای صرفه جویی در فضای اتاق کار