نمایی از داخل فضاپیمای دراگون سرنشین‌دار+تصاویر :   شرکت اسپیس‌ایکس به تازگی ...گرفتن تصاویر از داخل گوشی , اطلاعات حساس داخل تصاویر بلورشده امن نیستند  , نمایی از داخل منزل واشپزخانه خانه های سویدی

 

شرکت اسپیس‌ایکس به تازگی نمایی از داخل فضاپیمای دراگون سرنشین‌دار خود را در اختیار عموم قرار داده است.

سال گذشته شرکت اسپیس‌ایکس از سامانه دراگون سرنشین‌دار رونمایی کرد که قرار است در سال 2017 فضانوردان را به ایستگاه فضایی بین‌المللی ببرد. نمای داخل دراگون طوری طراحی شده که ایمنی و همزمان درجه قابل‌توجهی از آسایش را ارائه می‌دهد.

 

تصاویر داخل خودرو 405 صندلی های عقب , آموزش گذاشتن هدیه داخل بادکنک تصاویر , تصاویر داخل کیا اپتیما 21017

سیستم‌های شتاب‌دهی دراگون

 

داخل دراگون، عریان به نظر می‌رسد و به جای پنل‌ها و قفسه‌های قفل‌دار، دارای دیوارهای پلاستیکی و سیستم‌های شتاب‌بخشی ساده ساخته‌شده از فیبر کربنی و پارچه Alcantara است.

 

تصاویر داخل تندر 90 جدید , تصاویر داخل برج سلمان مشهد , سوزاندن همسر داخل پراید توسط شوهر سنگدل تصاویر

 پنل کنترل دراگون


به جای یک بورد کنترل عظیم، این سامانه فضایی دارای پنل صفحه نمایشگر مسطح و ساده با حداقل سامانه‌های کنترلی سخت است. چون این فضاپیما برای عملکرد به صورت خودکار طراحی شده، فعالیت این پنل عمدتا برای انتقال اطلاعات طراحی شده اما مقامات اسپیس‌ایکس اعلام کرده‌اند در مواقع اضطراری، این سامانه می‌تواند برای فضانوردان یا تیم کنترل ماموریت در کالیفرنیا سوییچ شود.

 

 

تصاویر داخل پژو 301 , قلاب قصابی 15 سانت داخل چشم کودک فرو رفت تصاویر , تصاویر داخل خودروی دنا

 نمای داخل دراگون


به گفته شرکت اسپیس ایکس، سیستم فرار اضطراری دراگون سرنشین‌دار که به تازگی آزمایش شده، می‌تواند کپسول را در هر زمانی در طول پرواز به وضعیت ایمن انتقال دهد.

 

 

تصاویر داخل خودرو 405 , عکس سرنشین داخل هواپیما , تصاویر منتشر شده از داخل کعبه

  نمای داخل دراگون

 

شرکت سازنده به دنبال تضمین ایمنی و همچنین آسایش دراگون سرنشین‌دار است. این سامانه دارای نوعی سیستم پشتیبانی از حیات و کنترل محیط است که با دمای کابین از دمای خنک 18 درجه سانتی‌گراد تا 27 درجه سانتی‌گراد تنظیم می‌شود. نمای داخلی این فناوری با الهام از بازخوردهایی طراحی شده که اسپیس ایکس پس از رونمایی از یک مدل مهندسی کابین با اندازه کامل، در سال 2012 دریافت کرد.
اخبار علمی - ایسنا


ویدیو : نمایی از داخل فضاپیمای دراگون سرنشین‌دار+تصاویر