نزاع پُردردسر پسران برای ازدواج با دختر مورد علاقه! :   اخبار حوادث - نزاع ...دختر مورد علاقه پسران , راه های جذب دختر مورد علاقه , مدارک مورد نیاز برای وام ازدواج

 

اخبار حوادث - نزاع پُردردسر پسران برای ازدواج با دختر مورد علاقه!

سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت از دستگیری نوجوانانی خبر دادکه به علت نزاع بر سر ازدواج با دختری خودرو مردم را تخریب کردند.

سرهنگ علی احمد نادری در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 22:30 یازدهم اردیبهشت ماه امسال،‌ مرکز فوریت‌های پلیس 110 خبری گزارش مردمی مبنی بر تخریب 8 دستگاه خودرو در منطقه نارمک را دریافت کرد.
 
وی با بیان اینکه با توجه به حسایت موضوع بلافاصله بلافاصله رئیس کلانتری 127نارمک به همراه معاونت پیشگیری و سرگشت وقت در محل حاضر شد گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد که چهار دستگاه پراید، یک دستگاه پژ‍و 405 و یک دستگاه پیکان ، یک دستگاه پرشیا و یک دستگاه 206 که اکثرا از قسمت شیشه عقب در میدان 96 و 98 ، تخریب شده بودند.
 
سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت افزود: درتحقیقات محلی مشخص شد که چند روز پیش فی ما بین دو جوان 18 ساله به نام های آرش و سیاوش در گیری بر سر ازدواج با دختری به نام "لیدا"رخ داده و آرش به همراه دو نفر دیگر اقدام به تخریب خودروهای فوق کرده است .
 
وی افزود: در این راستا بررسی به عمل امد ماموران موفق شدند سیاوش را در یکی از قهوه خانه‌های محله نارمک دستگیر و آرش را نیز در منزل خود واقع در محله نظام آباد دستگیر کنند و پرونده متهمان ضمن تحقیقات مقدماتی حسب دستور مقام قضایی جهت بررسی بیشتر در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت. 

اخبار حوادث - ایسنا