نحوه صحیح انجام حرکت اسکوات (+عکس) : نحوه صحیح انجام حرکت اسکوات (+عکس)اسکوات ...انجام حرکت اسکوات , نحوه صحیح خوردن واژن , نحوه صحیح نشستن پشت کامپیوتر

نحوه صحیح انجام حرکت اسکوات (+عکس)
اسکوات چیست؟
اسکوات حرکتی است چند مفصلی که عضلات چهار سر ران را هدف گرفته اما به خاطر ماهیتی که دارد، عضلات پشت ، عضلات سرینی (باسن) ، عضلات شکم و عضلات همسترینگ (پشت پا) را هم درگیر می کند. این حرکت به طرز باور نکردنی باعث تولید هورمون تستسترون شده و رشد قابل توجه عضلات در سر تا سر بدن را بدنبال خواهد داشت.با توجه به اینکه  حرکت اسکوات  یکی از حرکات بنیادی برای تقویت عضلات پا است؛ آگاهی از نحوه اجرای صحیح حرکت اسکوات بسیار ضروری می باشد.


تکنیک انجام حرکت اسکوات

 

حرکت اسکوات , نحوه صحیح ریمل زدن , نحوه صحیح شستن دست

۱- میله را در حالت تعادل بگیرید. به آن چنگ بزنید و کاملاً صاف در زیر میله بایستید. یک قدم به عقب بیایید و در حالی که میله بر روی قسمت بالایی پشت آرام گرفته بایستید.

 

نحوه انجام مصاحبه استخدامی , نحوه ی صحیح مسواک زدن , نحوه صحیح وضو گرفتن

۲- عمیق نفس بکشید. عضلات شکمی و لگن را منقبض کنید. پایین رفتن را شروع کنید. پاها باید کمی به سمت بیرون باشد. هنگامی که زانوهای تان را خم می کنید و لگن را به سمت عقب آزاد می کنید مطمئن شوید که زانوها از زاویه پاها پیروی کنند.

 

نحوه درس خواندن صحیح , نحوه نشستن صحیح , نحوه انجام ماموگرافی

 ۳- به خم شدن زانوها ادامه دهید در حالی که ستون فقرات در حالت خنثی قرار دارد. بدن تان را به آرامی به پایین بیاورید و تحت کنترل شدید هنگامی که لگن را به سمت پشت آزاد می کنید . زانوها ی تان را بالای انگشتان نگه دارید.

 

نحوه صحیح آرایش صورت , نحوه صحیح پختن غذا , انجام حرکت زشت در بچه ها

۴- به خم شدن زانو ها ادامه دهید. لگن را به سمت عقب ببرید تا ران ها موازی با زمین قرار بگیرند. زانو زاویه ۹۰ در جه و بدن شما در این حالت باید در زاویه ۴۵ درجه قرار گرفته باشد. به حالت شروع باز گردید. نفس را به بیرون بدمید وقتی کاملاً ایستادید.
منبع : elmevarzesh.com


ویدیو : نحوه صحیح انجام حرکت اسکوات (+عکس)