نامه قالیباف به تهرانی ها: باهم مهربان تر باشیم : محمدباقر قالیباف شهردار تهران ...مهربان باشیم , طنز چگونه مهربان باشیم , اس ام اس میشه باهم باشیم

محمدباقر قالیباف شهردار تهران در صفحه اینستاگرام خود مطلبی با عنوان 'نامه ای برای مردم تهران' را منتشر کرده است.

متن نامه شهردار تهران بدین شرح است:
'شهروندان محترم تهرانی، می خواهم با شما از دردی سخن بگویم که نیم قرن است تن این شهر را آزار می دهد. ما در قلب پایتخت ایران اسلامی گوهری تاریخی با ریشه های اصیل فرهنگی داریم که غبار ناهنجاری بر آن نشسته است.

این منطقه از قدیم میزبان آسیب های اجتماعی گوناگونی بوده است و حالا این زخم بیش از هر زمان دیگری سر باز کرده است. فقر، اعتیاد، کارتن_خوابی، کودکان_کار، تخریب آثار فرهنگی تاریخی و ... بخشی از این ناهنجاری هاست.

شهرداری تهران مدتی است که در این منطقه اقداماتی را شروع کرده است اما حل معضلات این منطقه همکاری، همراهی و همدلی همه نهادهای دولتی، سازمان های مردم نهاد، کارشناسان و شما شهروندان عزیز را می طلبد.

آقایان و خانم هایی که در این شهر زندگی می کنید، با یکدیگر مهربان تر باشیم. وظیفه انسانی همه ماست که برای کاهش بخشی از دردهای قلب شهرمان کمک کنیم. بیایید پیمان ببندیم در هر نقطه از این شهر که ساکن هستیم به سلامت قلب شهرمان فکر کنیم و در این راه از هیچ کمک و کاری که مفید و مؤثر باشد، دریغ نکنیم.

محمدباقر قالیباف'


اخبار اجتماعی - ایرنا

 


ویدیو : نامه قالیباف به تهرانی ها: باهم مهربان تر باشیم