مصاحبه دختر زیبای مایکل جکسون با اپرا ونفری +عکس : تیتر خبر : مصاحبه دختر زیبای ...تیتر خبر : مصاحبه دختر زیبای مایکل جکسون با اپرا ونفری +عکس

به گزارش پرداد به نقل از مگ فور: پاریس جکسون دختر زیبای ستاره و پادشاه موسیقی پاپ "مایکل جکسون" مصاحبه ای جالب با اپرا وینفری داشته است.

 

دختر مایکل جکسون , آهنگ زیبای مایکل جکسون فوتبال , مایکل جکسون

 

پاریس جکسون میگوید زندگی به عنوان فرزند پادشاه موسیقی پاپ خیلی سخت بود. وی میگوید به دلیل اینکه ازکودکی مورد خشونت دوستان و همکلاسان در مدرسه واقع میشد مجبور شد در خانه ادامه تحصیل دهد اما تصمیم گرفت بر این مسئله فائق شود و نهایتا موفق شد و به مدرسه بازگشت.

پاریس در ادامه مصاحبه اش گفت: به خاطر شرایط خاص پدرش خیلی ها دوست داشتند با او دوست باشند و حتی بعضی از افراد سودجو قصد سواستفاده  از موقعیت وی را داشتند و مایکل همیشه سعی میکرد بچه ها را از آنها دور کند.

او فرزندانش را مجبور میکرد در اجتماع با ماسک حضور پیدا کنند که پاریس میگوید آن زمان علت این کار را نمیدانست و همیشه برایش سوال بود اما اکنون میفهمد این به خاطر حفظ امنیت آنها بوده است تا شناخته نشوند و اگر کسی همراهشان نبود به راحتی در اجتماع حضور یابند بدون اینکه کسی پی به هویت آنها ببرد ، او میگوید این مسئله برای آنها که آن زمان کودک بودند مسئله جالبی بود و امنیت آنها را هم در پی داشت.

پاریس جکسون به تازگی وارد عرصه سینمای هالیوود شده است و قرار است در یک فیلم ایفای نقش کند.

 

دانلود مایکل جکسون , خواهر مایکل جکسون , تغییر جنسیت مایکل جکسون

 

 

بیوگرافی مایکل جکسون , اندام درشت و زیبای این دختر حیرت آور است , مایکل جکسون ایرانی

 

 

10 دختر زیبای هالیوود , دختر زیبای که سلفی های ج , زندگی نامه مایکل جکسون

 

گروه خبری پرداد

 


ویدیو : مصاحبه دختر زیبای مایکل جکسون با اپرا ونفری +عکس